حضور استاندار آذربایجان غربی درنشست هیئت رئیسه دانشگاه ارومیه

۲۴ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۵:۲۰ کد : ۸۸۱۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۰۶
مهندس سعادت استاندار آذربایجان غربی با حضور در نشست هیئت رئیسه دانشگاه ارومیه با رئیس و معاونان این دانشگاه دیدار و گفتگو کرد . به گزار ش روابط عمومی وزارت علوم، دراین نشست مهندس سعادت با ابراز خ...
مهندس سعادت استاندار آذربایجان غربی با حضور در نشست هیئت رئیسه دانشگاه ارومیه با رئیس و معاونان این دانشگاه  دیدار و گفتگو کرد .
به گزار ش روابط عمومی وزارت علوم، دراین نشست مهندس سعادت با ابراز خرسندی از حضور در جمع دانشگاهیان، دانشگاه ها را به دلیل اینکه جوانان کشور و آینده ساز را در خود پرورش می دهند یکی از قطب های مهم و مورد توجه عنوان کرد.
سپس دکتررحیم حب نقی رئیس دانشگاه ارومیه ضمن آرزوی بهبود و سلامتی کامل برای مقام معظم رهبری ، گزارشی ازعملکرد این دانشگاه در زمینه های مختلف آموزشی، پژوهشی، عمرانی و فرهنگی ارائه کرد. 
وی با اشاره به برنامه های آتی دانشگاه ارومیه اظهارامیدواری کرد که با همکاری استانداری و سایر ادارات با دانشگاه ارومیه، آینده روشن و خوبی برای فعالیت های علمی، اقتصادی، اجتماعی استان آذربایجان غربی و کشور رقم بخورد.
درادامه این نشست اعضای هیئت رئیسه دانشگاه ارومیه، دیدگاه ها و مشکلات حوزه های مختلف دانشگاهی  رابا استاندار آذربایجان غربی در میان گذاشتند .
گفتنی است دراین نشست مواردی از قبیل : ساخت و احداث پروژه زیرگذر ورودی دانشگاه ارومیه ، ساخت و اجرای پروژه شهرک دانشگاهی دانشگاه ارومیه ، کمک به راه اندازی سریع تر دانشگاه بین المللی وتکمیل پروژه های نیمه تمام نظیر دانشکده فنی خوی و دانشکده دامپروری دانشکده کشاورزی مطرح شد که استاندارآذربایجان غربی در خصوص همکاری و مساعدت اتمام این پروژه ها قول مساعد داد .