حضور «سمت» در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب ترکمنستان

۲۹ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۷:۳۶ کد : ۸۷۹۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۸۱
سازمان مطالعه و تدوین (سمت) در یازدهمین نمایشگاه بین‏‌المللی کتاب ترکمنستان که با حضور مقامات عالی‌رتبه این کشور و دیپلمات‌های خارجی برگزار می‌شود، حضور می‌یابد.به گزارش روابط عمومی  وزارت علوم ،...
سازمان مطالعه و تدوین (سمت) در یازدهمین نمایشگاه بین‏‌المللی کتاب ترکمنستان که با حضور مقامات عالی‌رتبه این کشور و دیپلمات‌های خارجی برگزار می‌شود، حضور می‌یابد.
به گزارش روابط عمومی  وزارت علوم ، در این نمایشگاه که از 31 شهریور ماه در محل قصر نمایشگاهی عشق‌‏آباد برگزار می‌شود، 355 عنوان از کتاب های این سازمان در حوزه‌‌های باستان‌شناسی، زبان و ادبیات انگلیسی، زبان و ادبیات فارسی، زبان و ادبیات روسی و کتاب‌های ترجمه شده به زبان روسی، در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد.
همچنین دکتر سعیدی عضو هیئت علمی و معاون اجرایی «سمت» در کنفرانس علمی این نمایشگاه، مقاله‌ای را با عنوان «باستان‌شناسی زمینه مشترک همکاری‌های ایران و ترکمنستان» ارائه می‌کند و به معرفی سازمان و گروه تخصصی باستان‌شناسی «سمت» می‌پردازد.
گفتنی است یازدهمین نمایشگاه بین‏‌المللی کتاب ترکمنستان به مدت 3 روز از 31 شهریور ماه در محل قصر نمایشگاهی عشق‌‏آباد دایر است.