حجت الاسلام حمزه به عنوان مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه شهرکرد منصوب شد

۱۷ شهریور ۱۳۹۴ | ۱۵:۵۵ کد : ۸۷۷۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۰۳
مراسم تودیع حجت الاسلام دکتر جعفری و معارفه حجت الاسلام حمزه به عنوان مسئول جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهرکرد برگزار شد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ؛ مراسم تودیع دکتر جعفری و مع...
مراسم تودیع حجت الاسلام دکتر جعفری و معارفه حجت الاسلام حمزه به عنوان مسئول جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهرکرد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ؛ مراسم تودیع دکتر جعفری و معارفه حجت الاسلام حمزه به عنوان مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهرکرد با حضور حجت الاسلام پوررضا مدیر امور دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور، دکتر شامحمدی رئیس دانشگاه شهرکرد و جمعی از مسئولان و مدیران استان چهارمحال و بختیاری در این دانشگاه برگزار شد.
دکتر شامحمدی در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات حجت الاسلام دکتر جعفری برگزاری دوره های موفق طرح ضیافت اندیشه و کرسی‌های آزاداندیشی را از مهم‌ترین برنامه ‎های وی در دانشگاه شهرکرد برشمرد و گفت: برنامه ریزی و مدیریت دکتر جعفری  به عنوان محور کرسی های آزاداندیشی در این دانشگاه موجب کسب عنوان کرسی برتر آزاداندیشی کشور توسط دانشگاه شهرکرد شد.
دکتر شامحمدی از حجت‌الاسلام حمزه به عنوان یکی از افراد متدین و شایسته دانشگاه نام برد و افزود: با توانایی ها و روحیه تعامل که از ایشان سراغ داریم قطعا زمینه‎  تحقق اهداف اصلی دانشگاه یعنی علم، فناوری و کارآفرینی بیش از پیش فراهم خواهد شد.