چهل و پنجمین کنفرانس ریاضی ایران در دانشگاه سمنان به کار خود پایان داد

۱۲ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۱:۰۹ کد : ۸۷۵۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۴۴
چهل و پنجمین کنفرانس ریاضی ایران با حضور میهمانان و نماینده انجمن ریاضی ایران به کار خود پایان داد . به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، استاد طاهر قاسمی هنری از اساتید فرهیخته ریاضی کشور به نمایند...
چهل و پنجمین کنفرانس ریاضی ایران با حضور میهمانان و نماینده انجمن ریاضی ایران به کار خود پایان داد .
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم  ، استاد طاهر قاسمی هنری از اساتید فرهیخته ریاضی کشور به نمایندگی از طرف انجمن ریاضی ایران در این مراسم از دست اندرکاران کنفرانس برای برگزاری بسیار خوب آن قدر دانی کرد.
وی نظم و تنوع برنامه ها، بویژه میزگردها و سخنرانی های عمومی، و پایبندی به مقررات انجمن را در این کنفرانس بسیار خوب ارزیابی کرد و گفت : مدیریت کنفرانسی به این عظمت همراه با رعایت ضوایط و نظم و زمانبندی ها بسیار کار مشکلی است که کمیته برگزاری و دانشگاه سمنان به خوبی از عهده آن برآمد .
دکتر صافی دبیر کنفرانس هم گفت : در این رویداد علمی بیش از یک هزار و 100 استاد، پژوهشگر و علاقمند به ریاضیات از داخل و خارج از کشور شرکت کردند.
وی گفت : در مدت چهار روز برگزاری این کنفرانس ، 380 سخنرانی تخصصی ، 17 سخنرانی عمومی و 350 پوستر ارائه شد.
دکترصافی ، برگزاری پنج کارگاه تخصصی، سه میز گرد مفید (پای صحبت ریاضیدانان برتر، بررسی و تقد سرفصل های ریاضیات و کاربردها و اخلاق حرفه ای در آموزش و پرورش) و مجمع عمومی انجمن ریاضی ایران از دیگر برنامه های این کنفرانس عنوان کرد .