چهارمین جلسه هم اندیشی صنعت و دانشگاه در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان

۱۸ اسفند ۱۳۹۳ | ۱۱:۲۴ کد : ۸۷۲۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۳۵۷
چهارمین جلسه هم اندیشی صنعت و دانشگاه با موضوع انتظارات صنعت و دانشگاه در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان برگزارشد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، این جلسه با حضور اساتید دانشگاه...
چهارمین جلسه هم اندیشی صنعت و دانشگاه با موضوع انتظارات صنعت و دانشگاه در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، این جلسه با حضور اساتید دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته، اعضای هیئت علمی پژوهشگاه علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی، جمعی از اساتید دانشگاه شهید باهنر کرمان و مدیران مجتمع مس سرچشمه با حضور جمع کثیری از دانشجویان دکتری و کارشناسی ارشد برگزار شد.
در ابتدا دکتر محمد رهنما رئیس پژوهشگاه علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی ضمن معرفی اعضای پانل در سخنانی گفت: بایستی فاصله بین صنعت و دانشگاه را به عنوان دو بازوی کارآمد کشورمان تا حد ممکن کاهش دهیم.
وی در ادامه افزود: از اهداف این نشست می توان به بررسی انتظارات صنعت و دانشگاه ، انجام حمایت‌های بخش صنعت از پایان‌نامه‌های کاربردی در حوزه صنعت و آشنایی اساتید و دانشجویان با صنعت مس به عنوان یکی از صنایع مهم کشور اشاره کرد.
گفتنی است این جلسه با همکاری مرکز تحقیقات اتاق بازرگانی کرمان، دانشگاه شهید باهنر و مجتمع مس سرچشمه برگزارشد.