چهارمین نشست معاونان دانشجویی دانشگاه‌های منطقه 7 کشور در دانشگاه شهرکرد

۲۶ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۵:۳۲ کد : ۸۷۱۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۷۱
چهارمین نشست معاونان دانشجویی دانشگاه‌های منطقه 7 کشور با حضور دکتر مطیعی مدیر کل امور دانشجویان داخل وزارت علوم، مهندس یزدان‌مهر رئیس صندوق رفاه دانشجویان و معاونان دانشجویی دانشگاه‌های منطقه 7 ...
چهارمین نشست معاونان دانشجویی دانشگاه‌های منطقه 7 کشور در دانشگاه شهرکرد
چهارمین نشست معاونان دانشجویی دانشگاه‌های منطقه 7 کشور با حضور دکتر مطیعی مدیر کل امور دانشجویان داخل وزارت علوم، مهندس یزدان‌مهر رئیس صندوق رفاه دانشجویان و معاونان دانشجویی دانشگاه‌های منطقه 7  کشور به میزبانی دانشگاه شهرکرد برگزار شد.
           به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، نشست معاونین دانشجویی دانشگاه‌های منطقه 7 کشور به میزبانی دانشگاه شهرکرد، با حضور دکتر مطیعی ، مهندس یزدان‌مهر ، دکتر شامحمدی و معاونان دانشجویی دانشگاه‌های منطقه 7 کشور در دانشگاه شهرکرد برگزار شد.
دکتر شامحمدی ، رئیس دانشگاه شهرکرد در این نشست ضمن ابراز خرسندی از حضور مدیران سازمان امور دانشجویان و معاونین دانشجویی دانشگاه‌های منطقه 7 در دانشگاه شهرکرد، مهم‌ترین رسالت دانشجویان را تلاش و کوشش برای کسب علم، دانش و تحقیق عنوان کرد و افزود: این مهم در سایه‌ تأمین امکانات لازم در دانشگاه‌ها به همت حوزه‌ی معاونت دانشجویی میسر می‌شود و در صورت عدم توجه بازدهی شایسته مشاهده نخواهد شد.
دکتر شامحمدی با اشاره به برخی شاخص‌های دانشگاه شهرکرد گفت: سال گذشته سالی پربار برای دانشگاه شهرکرد بود و تلاش‌های زیادی در راستای ارتقای سطوح علمی، پژوهشی، آموزشی، عمرانی و خدمات رفاهی در این دانشگاه صورت گرفت.
رئیس دانشگاه شهرکرد نسبت تعداد اعضای‌ هیئت علمی به تعداد دانشجویان تحصیلات تکمیلی و سرانه‌ فضای خوابگاهی دانشگاه شهرکرد را نزدیک به دانشگاه‌های مطرح کشور دانست و گفت: امیدواریم با همت و تلاش همه‌ دانشگاهیان شاهد پیشرفت روزافزون دانشگاه باشیم.
دکتر شامحمدی یکی از برنامه‌های راهبردی دانشگاه شهرکرد را رسیدن به جایگاهی مطلوب در عرصه بین‌المللی و جذب دانشجو از خارج کشور عنوان کرد.
 وی در پایان ابراز امیدواری کرد با ارائه‌ راهکارهای جدید در حوزه دانشجویی در سایه همدلی و هم‌فکری با سایر دانشگاه‌ها بیش از پیش در پیشرفت کشور سهیم باشیم.