چهار دوره تخصصی دستیاری آزمایشگاه علوم ورزشی توسط پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی برگزار می‌شود

۱۹ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۰:۴۴ کد : ۸۶۹۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۱۶۸
دفتر آموزش های آزاد پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی پس از برگزاری موفقیت آمیز 3 دوره آموزش کوتاه مدت دستیاری آزمایشگاه علوم ورزشی در سال های گذشته، اقدام به برگزاری چهار دوره تخصصی دستیاری به صورت تخ...
دفتر آموزش های آزاد پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی پس از برگزاری موفقیت آمیز 3 دوره آموزش کوتاه مدت دستیاری آزمایشگاه علوم ورزشی در سال های گذشته، اقدام به برگزاری چهار دوره تخصصی دستیاری به صورت تخصصی و تفکیکی کرده است.   
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این دوره ها شامل دوره تخصصی دستیار آزمایشگاه فیزیولوژی ورزشی، دوره تخصصی دستیار آزمایشگاه طب ورزشی، دوره تخصصی دستیار آزمایشگاه بیومکانیک ورزشی و دوره تخصصی دستیار آزمایشگاه رفتار حرکتی هستند.
بر پایه این گزارش، در این دوره‌ها، دستگاه های آزمایشگاهی ویژه هر رشته معرفی، به صورت عملی آموزش و نتایج هر یک نیز توسط متخصصان تفسیر خواهد شد و در پایان دوره، گواهینامه دستیار آزمایشگاه به شرکت کنندگان اعطا خواهد شد.
گفتنی است علاقه‌مندان جهت ثبت نام و شرکت در این دوره ها می توانند به سامانه کارگاه ها و دوره های آموزشی پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی به آدرس www.workshop.ssrc.ac.ir مراجعه کنند. به منظور آموزش موثر دستگاه ها، ظرفیت هر دوره محدود (25 نفر) در نظر گرفته شده است و اولویت شرکت با افرادی خواهد بود که ثبت نام خود را نهایی کرده باشند.