چند انتصاب در دانشگاه خوارزمی

۱۲ دی ۱۳۹۴ | ۰۹:۵۷ کد : ۸۶۹۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۲۷۲
دکتر محمدعلی سبحان اللهی ،سرپرست دانشگاه خوارزمی در احکام جداگانه ای رئیس پردیس بین الملل کرج ، رییس دانشکده حقوق و علوم سیاسی و معاون پژوهش و فناوری این دانشگاه را منصوب کرد .به گزارش روابط عمومی وزا...
دکتر محمدعلی سبحان اللهی ،سرپرست دانشگاه خوارزمی در احکام جداگانه ای رئیس پردیس بین الملل کرج ، رییس دانشکده حقوق و علوم سیاسی و معاون پژوهش و فناوری این دانشگاه را منصوب کرد .
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،در این احکام دکتر بیژن عبداللهی و دکتر غفور خویینی به ترتیب به عنوان رییس پردیس دانشگاه (پردیس کرج) واولین رییس دانشکده  حقوق و علوم سیاسی دانشگاه خوارزمی (که اخیرا از دانشکده  ادبیات و علوم انسانی جدا و مستقل شده است) منصوب شدند .
همچنین دکتر سبحان اللهی با قبول استعفای دکتر سید حسین سراج زاده معاون پژوهش و فناوری این دانشگاه ، دکتر محمد حسین مشهدی زاده اردکانی را به این سمت منصوب کرد .
متن قبول استعفای دکتر سراج زاده از طرف دکتر سبحان اللهی بدین شرح است :
تلاش و پیگیری دلسوزانه و مسئولانه¬  حضرتعالی، در حوزه ¬معاونت پژوهش و فن¬آوری دانشگاه خوارزمی، که دستاوردهای ارزنده و ماندگاری داشته و دارد؛ کارهای نیک و باقیات ¬الصالحاتی چون نوجویی ¬ها و نوآوری¬ ها و برداشتن گام ¬هایی ارزشمند در راه اعتلای فرهنگ پژوهش در دانشگاه، برگزاری همایش ¬های بین¬ المللی و ملی، نشست ¬ها و سخنرانی ¬های علمی و فرهنگی، راه ¬اندازی پورتال جدید دانشگاه، رونق و طراوتی که به حوزه ¬ کتاب و کتابخانه و سایت کامپیوتر و اینترنت دانشگاه دادید، و از همه مهم تر روحیه  ستودنی علمی، اخلاقی و مسئولیت ¬پذیری جنابعالی که مصداق بارز تلفیق جانانه ¬ علم و حلم است، هیچگاه از خاطره¬  جمعی دانشگاهیان فهیم و قدرشناس، محو نخواهد شد.
اینجانب ضمن سپاس و قدردانی صمیمانه و خالصانه از زحمات صادقانه¬  شما، با استعفای حضرتعالی موافقت می ¬کنم و از ایزد متعال برای تان آرزوی سلامت و سعادت و موفقیت روزافزون دارم و امیدوارم دانشگاه بتواند همواره از توان علمی شما بهره¬ مند شود.