جلسه‌ آشنایی با بازاریابی و فروش محصول در روسیه در پارک علم و فناوری استان سمنان

۲۷ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۴:۰۹ کد : ۸۶۴۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۶۱
جلسه‌ آشنایی با بازاریابی و فروش محصول در روسیه برای شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری استان سمنان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، جلسه‌ آشنایی با بازاریابی و فروش محصول در روسیه با حضور...
جلسه‌ آشنایی با بازاریابی و فروش محصول در روسیه برای شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری استان سمنان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، جلسه‌ آشنایی با بازاریابی و فروش محصول در روسیه با حضور مهندس یحیی کبیر، مدیرعامل شرکت کبیر تِرید (Kabir Trade) و از فعالان بازاریابی در روسیه برای شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری استان سمنان برگزار شد.
در ابتدای این جلسه مهندس یحیی کبیر بازار روسیه را برای صادرات کالاهای ایرانی بسیار مناسب ارزیابی کرد و به تشریح خطوط ریلی ایران و روسیه و نحوه‌ی صادرات کالا به این کشور پرداخت و در خصوصی اقدامات انجام شده‌ این شرکت برای راه‌اندازی مرکز تجاری ایرانیان در مسکو اطلاعاتی اراmه کرد.
در پایان جلسه مدیران و نمایندگان شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری استان سمنان پرسش‌های خود را با مهندس یحیی کبیر مطرح کردند.
همچنین جلسه‌ای مشترک بین مهندس یحیی کبیر، نمایندگان اداره صنایع و معادن دامغان و مدیر اداره بازاریابی پارک علم و فناوری استان سمنان برای بررسی نحوه‌ی صادرات پسته به روسیه برگزار شد.