جلسه هیئت رئیسه فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی برگزار شد

۱۳ آبان ۱۳۹۴ | ۱۱:۱۴ کد : ۸۶۲۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۹۷
چهل و هشتمین جلسه هیئت رئیسه فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این جلسه با حضور دکتر شعبانی معاون توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، دکتر علیز ...
چهل و هشتمین جلسه هیئت رئیسه فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این جلسه با حضور  دکتر شعبانی معاون توسعه ورزش همگانی  وزارت ورزش و جوانان، دکتر علیزاده  سرپرست فدراسیون، دکتر پورکیانی مدیر کل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان، دکتر نصیرزاده مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور، پهلوان مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی ، مهندس شیخ ربیعی سرپرست اداره کل امور دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر نوریان معاون اداره کل تربیت بدنی وزارت بهداشت ، خانم بالایی و دیگر اعضا برگزار شد.
در این نشست اعضا به بحث و تبادل نظر در خصوص فعالیت جاری و برنامه های آتی فدراسیون و در خصوص انتخابات ریاست فدراسیون  پرداختند.
در خاتمه مقرر شد کمیته فنی فدراسیون نظرات خود را در خصوص رشته های اعزامی  سال جدید  که در سطح جهانی و آسیایی بر گزار می‌شود اعلام کند تا در جلسه بعدی مطرح و تصمیم گیری شود و همچنین اگر بخشی آمادگی اعزام رشته ای به مسابقات را دارند برنامه خود را به فدراسیون  اعلام تا در صورت تایید زمینه حضور  و شرکت در مسابقات فراهم شود.