جلسه هم اندیشی مسئولین دفترنهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزارشد

۲۵ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۲:۱۴ کد : ۸۶۱۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۴۷
جلسه هم اندیشی مسئولین دفترنهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه جامع علمی کاربردی با آیت الله عالمی نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی برگزارشد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،‌ دراین جلسه حجت...
جلسه هم اندیشی مسئولین دفترنهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه جامع علمی کاربردی با آیت الله عالمی نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،‌ دراین جلسه حجت الاسلام و المسلمین موسوی معرفی اجمالی ازدانشگاه جامع علمی کاربردی و فعالیت های دفتر داشت.
وی باتوجه به جمعیت بالای دانشجویانی که درمراکز جهاد کشاورزی علمی کاربردی مشغول تحصیل هستند ضرورت تدوین کتب دروس معارف را خاطر نشان کرد.
نکته بعدی که وی مورد توجه قرارداد درخصوص روحانیون وائمه جماعات این دانشگاه بود که با توجه به تعداد بالغ بر200 امام جماعت درکل کشور که بخشی ازآنها درمراکز جهادکشاورزی مشغول به فعالیت هستند ضرورت تعامل و همکاری دراین زمینه و ساماندهی و ارتقای علمی آنان را خواستار شد.
همچنین آیت الله عالمی نیز آمادگی کامل خود را جهت تعامل و همکاری دو جانبه درامور روحانیون و ائمه جماعات و تدوین کتب دروس معارف و سایر مسائل علمی و فرهنگی اعلام کرد و پیشنهاد داد جهت اجرایی کردن مواردی ازسوی دفترنهاد، اقدامات لازم به عمل آید.
گفتنی است حجت الاسلام و المسلمین رمضانی نیز گزارش مختصری از برنامه ها و طرح های اجرا شده در استان تهران را ارائه کرد.