جلسه معارفه سرپرست معاونت پژوهشی و آموزشی پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزارشد

۲۷ مهر ۱۳۹۵ | ۱۳:۳۳ کد : ۸۶۰۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۸۸
جلسه تکریم از دکترسیدعبدالامیر نبوی و معارفه دکترجبار رحمانی در سمت سرپرستی معاونت پژوهشی و آموزشی پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی برگزارشد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دراین نشست دکترحسین...
 جلسه تکریم از دکترسیدعبدالامیر نبوی و معارفه دکترجبار رحمانی در سمت سرپرستی معاونت پژوهشی و آموزشی پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دراین نشست دکترحسین میرزایی رئیس پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی ضمن قدردانی از 34 ماه کار و تلاش دکترنبوی درمعاونت پژوهشی و آموزشی و پذیرش مسئولیت دبیری شورای علمی هشتمین جشنواره بین المللی فارابی و تقدیرنامه به وی، حکم دکتررحمانی را به عنوان سرپرست جدید تقدیم کرد.
درمتن حکم سرپرست جدید معاونت آموزشی و پژوهشی آمده است:
براساس بند 4 ماده 9 اساسنامه پژوهشکده، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست معاونت پژوهشی و آموزشی پژوهشکده» منصوب می شوید. انتظار می رود با بررسی تجربیات ارزشمند گذشته به تقویت کیفی و کاربردی سازی و وجوه بین المللی پژوهش ها، بسترسازی لازم جهت تدوین گزارش های راهبردی مورد نیاز، تقویت حوزه انتشارات، توجه، حمایت و نظارت بر برنامه های پژوهشی گروه ها و همکاران هیئت علمی و ارتقای آموزش های تخصصی و آزاد اقدامات شایسته مبذول گردد.
دراین نشست دکترنبوی برنامه های دوران کاری خود را در سه محور ایجاد فضای آرام کاری در مجموعه، کاهش مشکلات و کاستی های بخش آموزش (دوره دکتری پژوهش محور) و بهبود وضعیت علمی و اداری اعضای هیئت علمی خواند و اقدامات آینده پیشنهادی خود را برای این معاونت درمحورهایی چون ارتقای سایت پژوهشکده، پیگیری طرح بازنگری قالب و طراحی آثار پژوهشکده، طرح کتاب الکترونیک، ساماندهی نشر و توزیع گزارش های راهبردی و همچنین فعال سازی همکاری های بین المللی مجموعه مطرح کرد.
دراین جلسه دکتررحمانی نیز با تشکر از فعالیت های صورت گرفته در این معاونت، از همه همکاران خواستار همکاری برای پیشبرد فعالیت های معاونت آموزشی و پژوهشی شد.
وی تقویت کیفی و کاربردی سازی و وجوه بین المللی پژوهش ها، بسترسازی لازم جهت تدوین گزارش های راهبردی مورد نیاز، تقویت حوزه انتشارات، توجه، حمایت و نظارت بر برنامه های پژوهشی گروه ها و همکاران هیئت علمی و ارتقای آموزش های تخصصی و آزاد را از جمله برنامه های این معاونت اعلام کرد.
گفتنی است درپایان جلسه نیز دکترمیرزایی احکام دکترسیدعبدالامیر نبوی به عنوان دبیر شورای علمی جشنواره بین المللی فارابی و دکتررضا ماحوزی به سمت دبیر اجرایی این جشنواره را تقدیم کرد.