جلسه مشترک رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای و استاندار یزد برگزارشد

۲۸ دی ۱۳۹۳ | ۱۲:۲۰ کد : ۸۵۹۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۰۹
دکتر مسعود شفیعی رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای با سید محمد میر محمدی؛ استاندار یزد دیدار و گفتگو کرد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر شفیعی با حضور در استانداری یزد در نشست هم اندیشی درزم...
دکتر مسعود شفیعی رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای با سید محمد میر محمدی؛ استاندار یزد دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی  وزارت علوم ، دکتر شفیعی با حضور در استانداری یزد در نشست هم اندیشی درزمینه ارتباط صنعت و دانشگاه با استاندار شرکت کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، سید محمد میر محمدی؛ استاندار یزد در این نشست ضمن خیر مقدم به حاضرین عنوان کرد: با بهره‌مندی از مغزهای متفکر اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و با دید استراتژیک می‌توان بسترهای لازم را برای سرمایه گذاری در استان یزد فراهم آورد.
استاندار یزد گفت: عرصه دانش، عرصه محدودی نیست و هر ایده‌ای می‌تواند مطرح و پردازش شود تا به صورت محصول به جامعه عرضه شود.
وی ادامه داد : شایسته است ابتدا مبدأ و مسیر حرکت در حوزه کارآفرینی را مشخص و با اهداف خاص، فعالیت‌ها را شروع و مسیر را تا پایان مدیریت کنیم.
دکتر شفیعی هم در این نشست ضمن تقدیر و سپاسگزاری از مجموعه استانداری و کارکنان مراکز فنی و حرفه ای عنوان کرد : با توجه به رویکرد دانشگاه فنی و حرفه ای، این دانشگاه به عنوان یک دانشگاه کارآفرین در ایران معرفی خواهد شد.
رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای به برنامه‌ریزی صورت گرفته برای حرکت دانشگاه در مسیر مهارت آموزی و تربیت تکنسین ماهر ، اشاره داشت و افزود : بایستی همه با هم تصمیم بگیریم امروز با توجه به نیاز جوانان بومی به کار و اشتغال و همچنین شعار دولت که اشتغال به کار جوانان است، به سهم خود در این عرصه نقش آفرینی کنیم.