جلسه گسترش ارتباطات صنعتی و معدنی ایران و افغانستان در دانشگاه شهید باهنر کرمان تشکیل شد

۲۷ دی ۱۳۹۴ | ۱۴:۲۰ کد : ۸۵۸۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۲۸
جلسه گسترش ارتباطات صنعتی و معدنی ایران و افغانستان در دانشگاه شهید باهنر کرمان تشکیل شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، با توجه به معادن غنی موجود در افغانستان و نیروی متخصص و مجرب در حوزه زمی...
جلسه گسترش ارتباطات صنعتی و معدنی ایران و افغانستان در دانشگاه شهید باهنر کرمان تشکیل شد
جلسه گسترش ارتباطات صنعتی و معدنی ایران و افغانستان  در دانشگاه شهید باهنر کرمان تشکیل شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، با توجه به معادن غنی موجود در افغانستان و نیروی متخصص و مجرب در حوزه زمین شناسی و معدن دانشگاه شهید باهنر، جلسه ای با هدف گسترش ارتباطات صنعتی و معدنی ایران، با حضور تنی چند از مسئولان  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان برگزار شد.
بر پایه این گزارش، وجود اتاق مشترک ایران و افغانستان در اتاق بازرگانی، صنعت، معدن و کشاورزی و نیز کمیسیون گردشگری از ظرفیت هایی است که می تواند در اجرای برنامه‌های بین المللی دانشگاه با کشور افغانستان اثر گذار و تسهیل کننده باشد.
گفتنی است در این جلسه  که معاون پژوهشی و مدیر گروه های همکاری های علمی بین المللی دانشگاه شهید باهنر کرمان نیز حضور داشتند  ، جزئیات برنامه پیشنهادی از سوی بخش مهندسی معدن ارائه ومقرر شد، کار گروهی در دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه شهید باهنر کرمان از اعضای اتاق بازرگانی و این دانشگاه تشکیل شود تا علاوه بر برنامه این دوره، جهت تعیین جامعه هدف اقدام شود.