جلسه شورای کمیته راهبردی معاونان فرهنگی دانشگاه ها برگزارشد

۲۱ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۰:۱۳ کد : ۸۵۸۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۲۲
جلسه شورای کمیته راهبردی معاونان فرهنگی به میزبانی دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) برگزارشد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، حجت الاسلام والملسمین محمدرسول رمضانی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه بین ال...
جلسه شورای کمیته راهبردی معاونان فرهنگی به میزبانی دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، حجت الاسلام والملسمین محمدرسول رمضانی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) با بیان این خبر گفت: به منظور وحدت رویه بین مراکز آموزشی غیرانتفاعی، دبیرخانه‌ای با عنوان معاونان فرهنگی موسسات و دانشگاه‌های غیرانتفاعی شکل گرفت. دراین دبیرخانه، کمیته هایی مرتبط با این دبیرخانه با موضوعات عفاف و حجاب، نماز، امر به معروف و نهی از منکر، آموزش، استادان، قرآن و عترت تشکیل شده است.
وی درخصوص دستورات این جلسه عنوان کرد: دبیر این کمیته معاونت فرهنگی دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) است. تصمیم گیری در خصوص شیوه برگزاری آموزش استادان و محتوای برنامه ها از جمله مواردی بود که درجلسه شورای کمیته راهبردی معاونان فرهنگی مطرح شد.
حجت الاسلام والملسمین رمضانی گفت: این جلسه همچنین با هدف مشارکت حداکثری استادان و دانشجویان در انتخابات و احساس مسئولیت در امر اطلاع رسانی و به منظور انجام وحدت رویه، دعوت به حضور حداکثری درانتخابات در راستای انجام فعالیت های فرهنگی و فوق برنامه بین همه موسسات غیرانتفاعی سطح شهر برگزارشد.
حجت الاسلام والملسمین رمضانی نصب پوسترهایی با مفاهیم شرکت در انتخابات را ازجمله فعالیت های فرهنگی این دانشگاه در امر انتخابات دانست و گفت: از میان تعدادی پوستر 10 پوستر انتخاب شده است که در موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی چاپ و نصب می شود.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) عنوان کرد: همچنین دراین جلسه قرار شد یک نشریه با موضوع ضرورت مشارکت در انتخابات که نظرها و دیدگاه های شخصیت های سیاسی و مذهبی در آن مطرح شده است، توزیع شود.
وی با بیان این نکته که اصل انتخابات باید ترویج شود، افزود: دراین فعالیت‌ها باید از سیاست زدگی، قشرگرایی و حمایت از جناح و گروه خاصی پرهیز شود.
حجت الاسلام والملسمین رمضانی ابراز کرد: با نزدیک شدن به انتخابات، سلسله نشست هایی با عنوان «...تا انتخابات» با مشارکت موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی مشهد درباره انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری تا اسفندماه سال جاری در دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) برگزارمی شود.