جلسه شورای معاونان آموزشی منطقه 3 کشور در دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل برگزار شد

۲۷ مهر ۱۳۹۳ | ۱۲:۲۲ کد : ۸۵۸۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۵۵
اولین جلسه شورای معاونان آموزشی منطقه 3 در دفتر معاونت آموزشی دانشگاه صنعتی نوشیروانی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این جلسه شیوه‌نامه تشکیل مناطق دانشگاه ها و موسسه‌های آموزش عالی،آ...
اولین جلسه شورای معاونان آموزشی منطقه 3 در دفتر معاونت آموزشی دانشگاه صنعتی نوشیروانی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این جلسه شیوه‌نامه تشکیل مناطق دانشگاه ها و موسسه‌های آموزش عالی،آئین‌نامه واگذاری اختیارات برنامه‌ریزی درسی به دانشگاه ها و  آئین‌نامه آموزشی دوره‌های کاردانی، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و پیشنهادهای اعضا در این خصوص مورد جمع‌بندی و به دفتر مدیرکل برنامه‌ریزی آموزشی وزارت علوم ارسال شد.
همچنین مقرر شد موضوعات مطرح شده در جلسه آتی که با حضور دبیران مناطق ده‌گانه در دفتر معاونت آموزشی وزارت علوم انجام می شود، مورد بررسی و تصویب نهایی قرار گیرد.
بر پایه این گزارش، در چهل و هفتمین همایش معاونان آموزشی دانشگاه ها و موسسه‌های آموزش عالی که در دانشگاه صنعتی امیرکبیر تهران برگزار شد، دانشگاه ها و مؤسسه‌های آموزش عالی کشور به ده منطقه دانشگاهی دسته‌بندی شدند.
گفتنی است دانشگاه های دولتی استان‌های گیلان، مازندران و گلستان در منطقه 3 قرار گرفته‌اند که دبیری این منطقه به عهده دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل گذاشته شد.