جلسه ستاد هفته پژوهش ‌و ‌فناوری سال 94 استان چهارمحال‌و‌بختیاری برگزار شد

۱۸ آبان ۱۳۹۴ | ۱۵:۰۳ کد : ۸۵۶۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۱۲
ستاد هفته‌ پژوهش و ‌فناوری سال 94 استان چهارمحال‌وبختیاری، با حضور قاسم سلیمانی دشتکی استاندار چهارمحال‌و‌بختیاری، دکتر شامحمدی رئیس دانشگاه شهرکرد و دبیر ستاد هفته‌ پژوهش و فناوری استان، ‌رؤسای دان ...
ستاد هفته‌ پژوهش و ‌فناوری سال 94 استان چهارمحال‌وبختیاری، با حضور قاسم سلیمانی دشتکی استاندار چهارمحال‌و‌بختیاری، دکتر شامحمدی رئیس دانشگاه شهرکرد و دبیر ستاد هفته‌ پژوهش و فناوری استان، ‌رؤسای دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی، تحقیقاتی وفناوری استان و رؤسا و مدیران برخی دستگاه‌های اجرایی چهارمحال‌و‌بختیاری در استانداری تشکیل جلسه داد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این جلسه دکتر شامحمدی ضمن تشریح ساختار و برنامه‌های ستاد هفته‌ پژوهش و فناوری استان در سال 94، رونمایی از پژوهش‌ها‌ و دستاوردهای جدید تحقیقاتی پژوهشگران استان،  فن‌بازار، تقدیر از فناور برتر استان، واحد‌های فناور برتر استان، واحد تحقیق‌ و توسعه صنعتی برتر استان و تقدیر از پژوهشگران برتر بخش خصوصی را از ویژگی‌های جدید برنامه‌های هفته‌ پژوهش و فناوری امسال برشمرد.
وی افزود: در گزینش پژوهشگران برتر، نقش‌آفرینی مؤثر در تولید علم، مشارکت با صنعت و پژوهش‌های تقاضامحور از شاخص‌های اصلی خواهد بود.
دکتر شامحمدی همچنین با ارائه گزارشی از فعالیت‌های کمیته‌های 7گانه هفته‌ پژوهش و فناوری استان، برپایی نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری، جشنواره تجلیل از برگزیدگان پژوهش و فناوری، جشنواره ایده‌های برتر، جشنواره دانش‌آموزی پژوهش و فناوری و برنامه‌ریزی برای حرکت به سمت پژوهش‌های مسئله‌محور را از مهم‌ترین برنامه‌های ستاد هفته‌ی پژوهش و فناوری عنوان کرد.
گفتنی است هفته‌ استانی پژوهش و فناوری از 14 تا 19 آذر همزمان در همه استان‌های کشور برگزار خواهد شد.