جشنواره ایده های ثروت ساز در دانشگاه ایلام برگزار می شود

۳۰ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۴:۵۳ کد : ۸۵۱۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۰۵
دکتر رضا یگانه، مدیر مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه  ایلام در خصوص برگزاری جشنواره استانی ایده های ثروت ساز گفت: مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه ایلام در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، در راستا...
جشنواره ایده های ثروت ساز در دانشگاه ایلام برگزار می شود
دکتر رضا یگانه، مدیر مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه  ایلام در خصوص برگزاری جشنواره استانی ایده های ثروت ساز گفت: مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه ایلام در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، در راستای زمینه سازی برای تحقق دانشگاه کارآفرین و هدایت ایده های خلاق و نوآور برای تولید ثروت و ایجاد اشتغال مولد، با همکاری پارک علم و فناوری استان جشنواره "ایده های ثروت ساز" را برگزار می کند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، وی در خصوص برگزاری جشنواره استانی ایده های ثروت ساز  افزود:در جهان کنونی پایه و اساس پیشرفت و اقتدار هر کشور، توسعه فناوری و استفاده حداکثری از ظرفیت نوآوری و اختراعات در جهت افزایش قدرت اقتصادی می باشد و در همین راستا ایده های ارسالی به جشنواره ایده های ثروت ساز می توانند در توسعه فناوری و رونق اقتصاد دانش بنیان و به تبع آن، کارآفرینی و تقویت تولید ملی نقش بسیارموثری داشته باشند.
مدیر مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه  ایلام افزود: هدف این جشنواره حمایت از ایده های کارآفرینی، توسعه و ترویج ایده پروری، ایجاد روحیه ایده‌پردازی جوانان و ایجاد انگیزه جهت خلق ایده‌های نوآورانه و تبدیل ایده به ثروت، است.
دکتر یگانه با اشاره به اینکه نخستین جشنواره ایده های ثروت ساز در چهار حوزه صنعت، خدمات، سلامت و کشاورزی برگزار می‌شود اظهار داشت:عموم مردم و بویژه دانشجویان می‌توانند جهت شرکت در نخستین جشنواره ایده های ثروت ساز ثبت نام کنند .
 گفتنی است علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند از تاریخ 28 فروردین‎ماه تا 15 اردیبهشت‌ماه 1395با مراجعه به آدرس اینترنتی wif.ilam.ac.ir مراحل ثبت‌نام خود را انجام دهند، همچنین جهت دریافت پاسخ سؤالات احتمالی خود می‌توانند با شماره تلفن 32234873-084 یا تلفن همراه 09189455685 در تماس باشند.