جشن فارغ التحصیلی دانشجویان دانشگاه ایلام برگزار شد

۳۱ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۲:۳۰ کد : ۸۵۰۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۴۴
جشن فارغ التحصیلی 800 نفر از دانشجویان دانشگاه ایلام با حضور هیئت رئیسه ، اعضای هیئت علمی و دانشجویان در سالن آیت الله حیدری این دانشگاه برگزارشد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر محمد علی اکبری،...
جشن فارغ التحصیلی 800 نفر از دانشجویان دانشگاه ایلام با حضور هیئت رئیسه ، اعضای هیئت علمی و دانشجویان در سالن آیت الله حیدری این دانشگاه برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر محمد علی اکبری، رئیس دانشگاه ایلام در سخنانی با عرض خیر مقدم به اساتید ودانشجویان گفت: از خداوند سپاسگزاریم که به ما و همکارانم عنایت نمود تا در زندگی و اعتلای دانش و بینش شما مؤثر باشیم و امیدوارم که این دوران دانشجویی را که احیاناً سختی و مشکلاتی ممکن است برای شما بوجود آمده باشد را یکی از بهترین دوران خود بدانید.
رئیس دانشگاه ایلام با اشاره به دوری بعضی دانشجویان از خانواده های خود افزود: آمدن شما به دانشگاه و حضورتان در بین گل ها و سرمایه های این دانشگاه فرصت مغتنمی بود تا دانشگاه دین خود را به جامعه اسلامی ادا کند و اینک 800 نفر از شما در دوره کارشناسی و 100 نفر در دوره تحصیلات تکمیلی از دانشگاه ایلام فارغ التحصیل می شوید و این برای ما افتخار بزرگی است که توانسته ایم جوانان شایسته ای چون شما را تربیت کرده و به پاس این توفیق شما چنین جشنی را برگزار کرده ایم.
دکتر علی اکبری ضمن آنکه از خداوند برای دانشجویان خواستار دوام توفیقات شد  اظهار داشت: امیدوارم در این دوران که در دانشگاه ایلام بوده اید دورانی پر از خاطرت شیرین برای شما بوده و انشاالله در مابقی زندگی تان موفق و معید باشید و همانطور که ما شما عزیزان را فراموش نمی کنیم شما هم دانشگاه ایلام و اساتیدتان را فراموش نکنید.
گفتنی است در حاشیه این مراسم از نفرات برتر آزمون دکترا، نفرات برتر کنکور کارشناسی ارشد و فعالان فرهنگی دانشگاه ایلام تقدیر شد.