جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار شد

۳۰ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۵:۵۹ کد : ۸۴۸۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۰۴
مراسم جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، در تالار خلیج فارس این دانشگاه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،رئیس دانشگاه علوم کشاورزی ومنابع طبیعی گرگان ...
مراسم جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، در تالار خلیج فارس این دانشگاه برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،رئیس دانشگاه علوم کشاورزی ومنابع طبیعی گرگان در این مراسم گفت: این مراسم به پاس تجلیل از زحمات چندین ساله دانشجویان است که به دنبال علم و دانش بودند و مسائل و مشکلات را با همت خود پشت سرگذاشتند.
دکتر علی نجفی نژاد افزود: فارغ التحصیلان پس از پایان دوره تحصیل، دوره ای مهم با عنوان مسئولیت پذیری در اجتماع را آغاز می کنند.
وی یادآور شد: امیدواریم فارغ التحصیلان در دوران تحصیل خود توانسته باشند، توشه و بهره لازم برای خدمت رسانی شایسته به جامعه را کسب نموده باشند.
دکتر نجفی نژاد خاطر نشان کرد: برگزاری جشن آغاز سال تحصیلی و جشن دانش آموختگی دو موضوع مهم در برنامه ریزی های دانشگاه علوم کشاورزی ومنابع طبیعی گرگان است که در این راستا تلاش کردیم به همت همه مدیران، مسئولان و... در دانشگاه این جشن ها به بهترین شکل برگزار شود.
وی  همچنین از برگزاری سالانه یکبار گردهمایی فارغ التحصیلان دانشگاه در تاریخ مشخص یاد کرد و افزود: هدف از این گردهمایی مرور خاطرات فارغ التحصیلان دانشگاه و استفاده از تجربیات یکدیگر است تا با کمکهای فکری و... بتوانیم دانشگاه را در عرصه علمی موفق تر از گذشته نماییم.
گفتنی  است پخش کلیپ ، قرائت دسته جمعی سوگند نامه توسط فارغ التحصیلان دانشگاه، اجرای شعر دانشجویی توسط یکی از دانشجویان، اجرای موسیقی سنتی ، اجرای موسیقی پاپ  وقرائت دعای فرج از دیگر برنامه های این مراسم بود.

نشست هم اندیشی اساتید با موضوع قرآن و سبک زندگی برگزار شد
نشست هم اندیشی اساتید با موضوع قرآن و سبک زندگی با حضور حجت الاسلام دکتر ملکی در سالن رشد دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،در این جلسه دکتر منتظری دبیر هم اندیشی اساتید دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان ضمن خیر مقدم به اساتید شرکت کننده، در مرود ضرورت برگزاری این جلسات سخنانی را بیان کرد.
در ادامه برنامه ، دکتر ملکی در مورد قرآن و ارتباط آن با سبک زندگی و ضرورت اینچنین مباحث در محیط های دانشگاهی بیاناتی را ارائه کرد.
دوره های آموزشی کارآفرینی SYB  برگزار شد
به منظور آشنایی دانشجویان از چگونگی راه اندازی کسب و کار، مباحث مالی، بازاریابی، ایده یابی، و تشخیص فرصت­های کسب و کار یک دوره 50 ساعته کلاس کارآفرینی SYB در دانشگاه علوم کشاورزی ومنابع طبیعی گرگان برگزار شد.
گفتنی است این دوره از کلاسها براساس استاندارد آموزش فنی حرفه­ای بوده و در پایان دوره از دانشجویان در محل فنی و حرفه ای آزمونی به عمل آمد و دانشجویان شرکت کننده در این آزمون گواهینامه معتبر از طرف سازمان فنی و حرفه ای استان اهدا شد.