جشن تجلیل از کارکنان بازنشسته دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد

۲۹ مهر ۱۳۹۳ | ۱۴:۴۲ کد : ۸۴۸۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۱۹
در آستانه 28 مهرماه روز خانواده، جشن تکریم و تجلیل ازکارکنان بازنشسته دانشگاه صنعتی اصفهان با عنوان "شوق دیدار" با حضور بیش از یک هزار و 400 نفر از بازنشستگان و خانواده آنان در تالار شیخ بهایی این دان...
در آستانه 28 مهرماه روز خانواده، جشن تکریم و تجلیل ازکارکنان بازنشسته دانشگاه صنعتی اصفهان با عنوان "شوق دیدار" با حضور بیش از یک هزار و 400 نفر از بازنشستگان و خانواده آنان در تالار شیخ بهایی این دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این مراسم دکتر سید محمود مدرس هاشمی رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان با اشاره به این که امروز پیشکسوتان، بزرگان و بازنشستگان عزیز دانشگاه صنعتی اصفهان به خانه خودشان آمده اند گفت:جایگاه ارزشمند کنونی این دانشگاه و دستیابی آن به درجات بزرگی از علم و دانش و قله های رفیع افتخار، مدیون و مرهون زحمات همه کسانی است که در طول چهار دهه گذشته در راه اعتلای همه جانبه این دانشگاه تلاش کرده اند.
وی تکریم آحادخانواده بزرگ دانشگاه صنعتی اصفهان را یکی از برنامه های مهم مدیریت دانشگاه دانست و ابراز امیدواری کرد: برگزاری این جشن باشکوه با هدف تجلیل و تقدیر از بازنشستگان این دانشگاه موجب زنده شدن خاطرات خوب برای دوستان و همکاران سالیان گذشته شود.
وی با تأکید بر این که دانشگاه صنعتی اصفهان همواره در بین دانشگاه های برتر کشور قرار داشته است گفت: خوشبختانه امروز این دانشگاه نه تنها در سطح کشور بلکه در قاره آسیا و دنیا نیز از جایگاه ویژه ای برخوردار است و با تلاش های شما و همه دانشگاهیان در تمامی این سال ها، هم اکنون قریب به 12 هزار دانشجو و 500 عضو هیئت علمی در دانشکده ها و پژوهشکده های متعدد مشغول فعالیت های علمی و پژوهشی هستند.
رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان با اشاره به افتخارات ارزشمند این دانشگاه در عرصه های علمی و پژوهشی افزود: نخستین حضور دانشگاه صنعتی اصفهان در بین 400 دانشگاه برتر جهان، قرار گرفتن در میان یکصد دانشگاه برتر جوان دنیا و همچنین قرارگیری در میان یکصد دانشگاه برتر آسیا نشان دهنده رشد چشمگیر این دانشگاه در حوزه های مختلف پژوهشی، آموزشی و صنعتی است.
دکترمدرس هاشمی در ادامه از تشکیل کانون بازنشستگان دانشگاه صنعتی اصفهان در آینده نزدیک خبر داد و افزود: این دانشگاه همواره برای اعتلای خود نیازمند در اختیار گرفتن تجربیات ارزشمند شما پیشکسوتان به صورت فردی و یا از طریق دفتر بازنشستگان است.
وی در پایان با گرامیداشت یاد و خاطره 144 شهید گلگون کفن دانشگاه صنعتی اصفهان و نیز تمامی کارکنانی که طی سال های گذشته در این دانشگاه شاغل بوده اند و دار فانی را وداع گفته اند، خاطر نشان کرد: دانشگاهیان دانشگاه صنعتی اصفهان همواره ادامه دهنده راه همه کسانی باشند که شرایط افتخارآفرینی های متعدد را برای این دانشگاه فراهم کرده اند.
سخنرانی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی اصفهان، پخش ویدئوکلیپ بازنشستگان دانشگاه، خاطره گویی تعدادی از پیشکسوتان و اجرای گروه های هنری از دیگر بخش های این مراسم بود.
گفتنی است در این آئین بیش از یک هزار و 400 نفر از کارکنان بازنشسته دانشگاه صنعتی اصفهان و نیز خانواده های آنان، برای نخستین بار مورد تجلیل قرار گرفتند.