جشن پیروزی انقلاب اسلامی در دانشگاه ارومیه برگزار شد

۲۱ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۷:۳۹ کد : ۸۴۸۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۸۶
دکتر رحیم حب نقی رییس دانشگاه ارومیه در جشن پیروزی انقلاب اسلامی با تبریک ایام الله دهه فجر گفت: قطعاً انقلاب اسلامی ایران تاثیرات شگرفی در منطقه داشته و امروز وظیفه ماست که این انقلاب را به صورت مداو...
جشن پیروزی انقلاب اسلامی در دانشگاه ارومیه برگزار شد
دکتر رحیم حب نقی رییس دانشگاه ارومیه در جشن پیروزی انقلاب اسلامی با تبریک ایام الله دهه فجر گفت: قطعاً انقلاب اسلامی ایران تاثیرات شگرفی در منطقه داشته و امروز وظیفه ماست که این انقلاب را به صورت مداوم نقد و تحلیل کنیم نقاط قوت آن را شناسایی و بر آن بیفزاییم و در راستای کاهش نقاط ضعفی که به آن صدمه می زند بر آییم.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،دکتر حب نقی در ادامه اظهار داشت :  انقلاب ما نشان داد که قدرت دارد توده های مردم را بسیج کند، این مردم بودند که جنگ تحمیلی را اداره کردند و در این فضای تحریم و تحمیل و تهدید، ایستادگی کردند و انقلاب توانست دوباره پیروزمند از صحنه بیرون بیاید و امروز انقلاب به بلوغ رسیده و توانسته در دنیا خود را تثبیت کند.
وی با اشاره به نظام دینی گفت: انقلاب ما، فرهنگی بود، نظام ما دینی است و ما باید جامعه ایده آل اخلاق محور را در راس اصول اساسی این انقلاب قرار دهیم.
رییس دانشگاه ارومیه ضمن برشمردن دستاوردهای دولت، همگان را به حمایت و نقد منصفانه آن فراخواند و افزود: نباید خدمات ارزنده دولت بویژه در خصوص رفع تحریم ها را نادیده گرفت.
وی همچنین به اقدامات دانشگاه ارومیه در یک سال اخیر اشاره کرد و گفت: تلاش در ایجاد رابطه قانونمند ، روند رو به اتمام پروژه دانشکده اقتصاد و ادبیات، ترمیم افت مقالات، تدوین استراتژی دانشگاه، سوق دادن دانشجویان به سمت کارآفرینی و اشتغال، تجهیز روند برق رسانی به سایت نازلو از جمله عملکرد دانشگاه ارومیه در یک سال گذشته بود. 
اجرای کلیپ های مختلف، مسابقه حضوری، انتخاب 60 نفر از حاضران به قید قرعه و اجرای تئاتر از بخش های جانبی این برنامه بود.
گفتنی است مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر با ادای احترام، نثار فاتحه و اهدای گل به مزار شهدای گمنام دانشگاه ارومیه پایان یافت.