جام قهرمانی مسابقات بدمینتونالمپیاد دانشجویان پسر به دانشگاه پیام نور زنجان رسید

۰۴ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۵:۰۱ کد : ۸۴۰۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۲۵
رقابت های بدمینتون دوازدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور با قهرمانی تیم دانشگاه پیام نور زنجان به پایان رسید. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در پایان...
جام قهرمانی مسابقات بدمینتونالمپیاد دانشجویان پسر به دانشگاه پیام نور زنجان رسید
رقابت های بدمینتون دوازدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور با قهرمانی تیم دانشگاه پیام نور زنجان به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در پایان رقابت های بدمینتون که با حضور 107 ورزشکار از تاریخ 29 مردادماه به مدت 5 روز در دانشکده تربیت بدنی برگزار شد در بخش تیمی دانشگاه پیام نور زنجان برسکوی قهرمانی ایستاد، دانشگاه غیرانتفاعی شمال آمل نائب قهرمان شد و دانشگاه های تهران و سیستان و بلوچستان مشترکاً سوم شدند.
براساس این گزارش در بخش انفرادی کسری اصولی از دانشگاه شیراز صاحب گردن آویز طلا شد، محسن خمری   از دانشگاه سیستان و بلوچستان مدال نقره گرفت و محسن صادقیان از دانشگاه زنجان و سیدمهدی رئوفی از دانشگاه  علم و صنعت مشترکاً به مدال برنز رسیدند.
همچنین در بخش دوبل هادی زمانی و آرمین برزنده از دانشگاه غیرانتفاعی شمال اول شدند، پدرام اشتری و علی هفت برادران از دانشگاه صنعتی سهند تبریز دوم شدند و مقام سوم مشترکاً به عماد بهروش و امیر رضا سلیمانی از دانشگاه پیام نور زنجان و فرشاد خدادادی و محمدرضا عرب نژاد از دانشگاه شهید باهنر کرمان رسید.