ثبت نام هجدهمین جشنواره جوان خوارزمی آغازشد

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ | ۱۴:۴۸ کد : ۸۳۹۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۲۵
ثبت‌نام و ارائه طرح در درهجدهمین جشنواره جوان خوارزمی از تاریخ 20 اردیبهشت 95 آغاز شده است. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دبیرخانه جشنواره خوارزمی سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران مهلت ثبت‌نام ای...
ثبت‌نام و ارائه طرح در درهجدهمین جشنواره جوان خوارزمی از تاریخ 20 اردیبهشت 95 آغاز شده است.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دبیرخانه جشنواره خوارزمی سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران مهلت ثبت‌نام این جشنواره را تا پایان مرداد 95 اعلام کرد.
همچنین طرح‌های قابل پذیرش این دوره از جشنواره نیز در 16 گروه تخصصی شامل فناوری‌های شیمیایی، مکانیک، برق و کامپیوتر، هنر، معماری و شهرسازی، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم پایه، عمران، مهندسی صنایع و مدیریت فناوری، مواد، متالورژی و انرژی‌های نو و زیست فناوری و علوم پایه پزشکی، محیط زیست، فناوری‌نانو، هوافضا، مهندسی نرم‌افزار و فناوری اطلاعات و مکاترونیک در پنج محور پژوهشی و فناوری شامل طرح‌ها و پژوهش‌های بنیادی، طرح‌ها و پژوهش‌های کاربردی، طرح‌های توسعه‌ای، اختراع و نوآوری طبقه‌بندی شده‌اند.
گفتنی است متقاضیان شرکت درهجدهمین جشنواره جوان خوارزمی می‌توانند برای ثبت‌نام و ارائه مشخصات فردی و مستندات طرح خود و تعریف شناسه کاربری و کلمه عبور از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره خوارزمی به نشانی www.khwarizmi.ir و پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره جوان خوارزمی http://www.irost.org/young در قسمت سامانه‌ جامع جشنواره‌های خوارزمی مراجعه کنند.