تیم زیردریایی دانشگاه صنعتی شاهرود عنوان «فنی ترین تیم شرکت کننده» درمسابقات روبوکاپ ایران را کسب کرد

۲۸ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۶:۰۹ کد : ۸۳۳۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۳۰
تیم زیردریایی دانشگاه صنعتی شاهرود، با حمایت معاونت پژوهشی و پژوهشکده دانشجویی توانست به مقام سوم لیگ زیردریایی در یازدهمین دوره از مسابقات سالانه بین المللی ربوکاپ آزاد ایران دست یابد و عنوان «فنی ...
تیم زیردریایی دانشگاه صنعتی شاهرود، با حمایت معاونت پژوهشی و پژوهشکده دانشجویی توانست به مقام سوم لیگ زیردریایی در یازدهمین دوره از مسابقات سالانه بین المللی ربوکاپ آزاد ایران دست یابد و عنوان «فنی ترین تیم شرکت کننده» و «بهترین ارائه مهندسی» را کسب کند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر علی سررشته داری سرپرست تیم با اعلام این خبر گفت: تیم دانشجویی کاسپین توانست با کسب بالاترین امتیاز در دو بخش از چهاربخش این دوره از مسابقات، عنوان « فنی ترین تیم شرکت کننده » و « بهترین ارائه مهندسی » را از آن خود کند.
وی افزود: مقام های اول و دوم این دوره به ترتیب به تیم زیردریایی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین و دانشگاه علمی کاربردی شهرداری اهواز اختصاص یافت.
استادیار دانشکده مکانیک خاطرنشان کرد: این مسابقات از ۱6 تا ۲۰ فروردین ماه ۱۳۹۵ در دو مرحله عملی در استخر دانشگاه آزاد قزوین و ارائه در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.
وی ضمن اشاره به سطح بالای این مسابقات ادامه داد: در این دوره از مسابقات 625 تیم ثبت نام شدند که 320 تیم به رقابت‌ها راه یافتند. از این تعداد 306 تیم ایرانی و 14 تیم خارجی از کشورهای کانادا، انگلیس، آلمان، چین، امریکا، پرو، افغانستان، کره جنوبی و هلند بوده اند.