تولید محتوای فرهنگی دردانشگاه مازندران

۱۵ مرداد ۱۳۹۳ | ۱۲:۱۴ کد : ۸۲۸۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۵۴
دکتر محمود دیانی معاون فرهنگی واجتماعی دانشگاه مازندران گفت: حوزه فرهنگی دانشگاه باید به تولید محتوای فرهنگی بپردازد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتردیانی دراولین نشست خبری ریاست دانشگاه مازندرا...
دکتر محمود دیانی معاون فرهنگی واجتماعی دانشگاه مازندران گفت: حوزه فرهنگی دانشگاه باید به تولید محتوای فرهنگی بپردازد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتردیانی دراولین نشست خبری ریاست دانشگاه مازندران ، ضمن تبریک فرارسیدن 17 مرداد به خبرنگاران و نمایندگان رسانه های گروهی استان گفت:  17 مرداد، روز ارج نهادن به خبرنگارانی است که در گذشته حماسه 8 سال دفاع مقدس را ثبت و ضبط کرده و دوش به دوش رزمندگان به وظیفه حرفه ای خود عمل کردند و اکنون نیز به انعکاس مظلومیت مسلمانانی که تحت ارعاب و تهدید گروه های تکفیری و مسلمانان بی دفاع غزه  قرار دارند می پردازند.
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران با اشاره به اینکه اصحاب رسانه  از ارکان مهم جامعه هستند، گفت: نقش رسانه های گروهی در انعکاس و بازتاب فعالیت ها بسیار موثر است.
وی در رابطه با فعالیت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه  مازندران با اشاره به این مطلب که این معاونت  در 4 حوزه باید وظایف خود را انجام بدهد، یکی از فعالیت های این معاونت را ایجاد گفتمان های فرهنگی دانست و تصریح کرد: از آنجایی که هر موسسه و سازمانی،  با یک سری گفتمان های مقطعی یا بلند مدت اداره می شود، حوزه فرهنگی دانشگاه نیز باید به غیر از برنامه های  معمولی و روزانه به تولید محتوای فرهنگی بپردازد.
دکتردیانی در رابطه با اجرای آثار هنری در دانشگاه مازندران گفت: هر اثری که در دانشگاه، منتشر و اجرا شود و درآن به مبانی نظام مقدس جمهوری اسلامی و یا به ارزش های شناخته شده ملی ما تعرضی بشود، قطعا به آن حساس هستیم و به تبعیت از سرپرست دانشگاه که پرچم قانون را در دانشگاه بر افراشتند ما نیز قانونی عمل کرده و در صورت عدم مجوز قانونی برای ممیزی برخی از آثار، از آن پیروی کرده و در صورت کسب مجوز قانونی، حتما از ممیزی نخواهیم گذشت.