تمدید مدت ارسال آثار به دومین جشنواره بین المللی خلاقیت و نوآوری در هنر اسلامی و صنایع دستی

۲۴ فروردین ۱۳۹۴ | ۱۶:۳۱ کد : ۸۱۴۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۷۶
دبیرکل دومین جشنواره خلااقیت و نوآوری در هنر اسلامی و صنایع دستی از تمدید مدت ارسال آثار در بخش رقابت ملی تا 28 فروردین ماه خبر داد . به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر مهدی محمد زاده دبیرکل دومین ج...
تمدید مدت ارسال آثار به دومین جشنواره بین المللی خلاقیت و نوآوری در هنر اسلامی و صنایع دستی
دبیرکل دومین جشنواره خلااقیت و نوآوری در هنر اسلامی و صنایع دستی از تمدید مدت ارسال آثار در بخش رقابت ملی تا 28 فروردین ماه خبر داد .
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر مهدی محمد زاده دبیرکل دومین جشنواره خلااقیت و نوآوری در هنر اسلامی و صنایع دستی با اشاره به اینکه بر اساس تقویم جشنواره ثبت نام و دریافت آثار از 18 فروردین ماه آغاز شده است اظهار داشت: این جشنواره در10 محور از هیجدهم تا بیست و پنجم اردیبهشت با مشارکت سازمان همکاری اسلامی، بنیاد ملی نخبگان و شهرداری تبریز در دانشگاه هنر اسلامی تبریز برگزار خواهد شد.
رئیس دانشکده هنرهای اسلامی دانشگاه هنر اسلامی تبریز با اشاره به استقبال گسترده هنرمندان از این جشنواره افزود : با توجه به درخواست مکرر هموطنان و علاقمندان مبنی بر تمدید مدت ارسال آثار این مدت تا 28 فروردین تمدید شد .
وی در خاتمه افزود: ثبت نام به صورت اینترنتی بوده و علاوه بر آن در شهر تبریز با مراجعه حضوری به دبیرخانه جشنواره نیز امکان پذیر است .