تمبر یادبود پنجمین سال تاسیس دانشگاه فنی و حرفه ای رونمایی شد

۲۴ آبان ۱۳۹۴ | ۱۶:۱۰ کد : ۸۱۳۹ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۰۵۹
تمبر یادبود پنجمین سال تاسیس دانشگاه فنی و حرفه ای با حضور مشاور رئیس جمهور رونمایی شد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ٬ مراسم پنجمین سالگرد تاسیس دانشگاه فنی و حرفه ای صبح امروز با حضور حجت الاسلام و...
تمبر یادبود پنجمین سال تاسیس دانشگاه فنی و حرفه ای رونمایی شد

تمبر یادبود پنجمین سال تاسیس دانشگاه فنی و حرفه ای با حضور مشاور رئیس جمهور رونمایی شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ٬ مراسم پنجمین سالگرد تاسیس دانشگاه فنی و حرفه ای صبح امروز با حضور حجت الاسلام والمسلمین یونسی مشاور رئیس جمهور در امور اقلیت های دینی و مذهبی٬ ٬ دکتر تسلیمی ، قائم مقام وزیر علوم ، دکتر فریدون مشاور وزیر علوم ،دکترشفیعی رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای ونمایندگان مجلس شورای اسلامی در هتل المپیک تهران برگزار شد.
در این مراسم از تمبر یادبود پنجمین سالگرد تاسیس دانشگاه فنی و حرفهای رونمایی شد.
همچنین در این مراسم از خانواده های شهید حسن تهرانی مقدم و زنده یاد علاقه مندان که از خانواده این دانشگاه محسوب می شدند، تقدیر شد.
همچنین در این  مراسم  تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه فنی و حرفه ای و شرکت همراه اول منعقد شد و بهمن آصفی، مدیر کل نوآوری توسعه و کسب و کار شرکت همراه اول گفت: شرکت های کارآفرین نوپا بیشترین مواهب اقتصادی را برای یک کشور ایجاد می کنند به همین دلیل باید از کارآفرینان جوان و صاحب ایده های نوآورانه حمایت و پشتیبانی شود.
وی افزود: همراه اول از منظر مسئولیت اجتماعی خود به عنوان اپراتور اول و مورد اعتماد جامعه با قریب به 45 میلیون مشترک و هم از منظر استراتژیک خلق ارزش های اقتصادی پایدار از مراکز کارآفرین حمایت می کندهمکاری مشترک ارتباط سیار ایران همراه اول و دانشگاه فنی و حرفه ای به منظور تجاری سازی ایده های نوآوری که توسط دانشگاه صورت می گیرد آغاز شده است و از طرح های تحقیقاتی  این دانشگاه حمایت می کنم.