تقدیروزیر علوم ازاقدام قاطع رئیس جمهوردر برخورد با حقوق های نا متعارف

۱۹ تیر ۱۳۹۵ | ۱۴:۲۵ کد : ۸۱۱۳ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۵۷۶
دکتر محمد فرهادی ،وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور بیانیه ای ضمن سپاسگزاری از رهنمودهای مقام معظم رهبری، از ریاست محترم جمهوری در برخورد با پرداخت های نامتعارف قدردانی کرد. به گزارش روابط عموم...
دکتر محمد فرهادی ،وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور بیانیه ای ضمن سپاسگزاری از رهنمودهای مقام معظم رهبری، از ریاست محترم جمهوری در برخورد با پرداخت های نامتعارف قدردانی کرد. 
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، متن این بیانیه به شرح زیر است:
اقدام قاطع، شفافیت ساز و به دور از جنجال های سیاسی ریاست محترم جمهوری را در برخورد با مسئله سازی های اخیر درباره فیش های حقوقی برخی مدیران را ارج می نهیم و بر این باوریم که رسیدگی دقیق و کارشناسانه به این موضوع میتواند نقطه عطفی در روند مبارزه با فساد و رانت خواری در تاریخ جمهوری اسلامی به شمار آید و ملت بزرگوار ایران را مطمئن سازد که دولت تدبیر و امید بدون ملاحظات سیاسی و جناحی در صیانت از بیت المال لحظه ای درنگ و تردید به خود راه نمیدهد.
این اقدام اعتمادساز ریاست محترم جمهوری در پاسخ به ندای دلسوزانه رهبر معظم انقلاب را به مثابه طلیعه یک دوران جدید در ساماندهی پرداختی های غیر متعارف به فال نیک میگیریم و بر این باوریم که مردمسالاری دینی هرگز اجازه ظهور و بروز بداخلاقی های اقتصادی، سیاسی و اقتصادی را نخواهد داد.