تقدیر نماینده مردم تهران از فعالیت های فرهنگی و قرآنی دانشگاه پیام نور

۲۱ بهمن ۱۳۹۳ | ۱۱:۳۸ کد : ۸۱۰۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۳۴
دکترلاله افتخاری نماینده مردم تهران وعضو کمیته فرهنگی مجلس شورای اسلامی درجشن پیروزی انقلاب اسلامی دانشگاه پیام نور ضمن تبریک ایام باشکوه دهه مبارک فجر، گفت: امید است دانشگاه پیام نور بتواند دراین ایا...
دکترلاله افتخاری نماینده مردم تهران وعضو کمیته فرهنگی مجلس شورای اسلامی درجشن پیروزی انقلاب اسلامی دانشگاه پیام نور ضمن تبریک ایام باشکوه دهه مبارک فجر، گفت: امید است دانشگاه پیام نور بتواند دراین ایام که نقش دانشگاه می تواند پررنگ و سرنوشت ساز باشد، در راستای دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گام های موثری بردارد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترافتخاری  با عنوان اینکه امروز بیش از گذشته پیوند امت و امام به ثمر نشسته، گفت: شکست رژیم غاصب صهیونیستی و ارتقای توان علمی کشور درسطح بسیار خوبی خود را نشان داده و این نشان از وحدت ملت ایران و پایبندی به نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
نماینده مردم تهران و عضو کمیته فرهنگی مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید برسخنان مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم حرکت به سوی اقتصاد دانش بنیان و تجاری سازی علم، گفت: امروز انتظار می رود گام های موثر شما دانشگاهیان و اساتید درجهت تحقق این امر مهم و تحقق اقتصاد وابسته به علم ودانش بنیان بدون وابستگی به نفت برداشته شود.
دکترافتخاری از مجموعه فعالیت های معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پیام نور و برگزاری باشکوه مسابقات قرآن وعترت دانشجویان سراسر کشور تقدیر کرد و گفت: دانشگاه پیام نور نشان داد که بستر خوبی را برای اشاعه پیام منبع و منشاء کلام خدا در بین جامعه دانشگاهی اعم از اساتید، کارکنان و دانشجویان فراهم آورده است .
وی افزود: یکی از مهم ترین راه های کشف علوم ناشناخته این است که با قرآن همنشین شویم و امید است با انس و پیوند قرآن و علم شهد چشمه سارهای پیشرفت و ترقی در کشور باشیم.
دکترافتخاری همچنین به نقش دانشگاهیان به ویژه دانشگاه پیام نور در تحقق محورهای مورد نظر مقام معظم رهبری در نامه به جوانان اروپا و آمریکای شمالی اشاره کرد و گفت: شما دانشگاهیان می توانید به دیگر جوانان سراسر دنیا کمک کنید تا به فطرت خداجویانه خود رجوع کنند.
نماینده مردم تهران و عضو کمیته فرهنگی مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: گسترش انقلاب باشکوه اسلامی چنان بوده که در کل دنیا تاثیرگذار بوده و ما آثار آن را در کشورهایی مانند فرانسه، آمریکا، کشورهای اسلامی و منطقه ای می توانیم مشاهده کنیم و امیدواریم خانواده بزرگ دانشگاه پیام نور با حضور پررنگ در راهپیمایی 22 بهمن ماه در اشاعه بیشتر فرهنگ انقلاب شکوهمند اسلامی نقش آفرین باشند.