تقدیر رئیس پژوهشگاه شیمی ومهندسی شیمی ایران از دکتر سید حسن جلالی

۳۱ مرداد ۱۳۹۴ | ۱۹:۰۱ کد : ۸۰۹۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۴۱۸
در آستانه سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی دکتر محمدرضا امیدخواه رئیس پژوهشگاه شیمی ومهندسی شیمی ایران از رشادت و دلاوری های جانباز و آزاده دوران دفاع مقدس ،دکتر سید حسن جلالی پزشک معتمد این پژوهش...
تقدیر رئیس پژوهشگاه شیمی ومهندسی شیمی ایران از دکتر سید حسن جلالی
در آستانه سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی دکتر محمدرضا امیدخواه رئیس پژوهشگاه شیمی ومهندسی شیمی ایران از رشادت و دلاوری های جانباز و آزاده دوران دفاع مقدس ،دکتر سید حسن جلالی پزشک معتمد این پژوهشگاه تجلیل نمود.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، این پزشک آزاده که به صورت داوطلبانه در جبهه های نبرد حق علیه باطل حضور داشت ، در سال 1361 در عملیات رمضان به اسارت ارتش بعثی در آمد و پس از 2398 روز اسارت، در سال 67 ، سرافرازانه  با دیگر همرزمان خود به میهن اسلامی بازگشت.
دکتر محمدرضا امیدخواه رئیس پژوهشگاه شیمی ومهندسی شیمی ایران در همین راستا در سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی از رشادت های این همکار آزاده تقدیر نمود و با اعطای لوح سپاس رئیس پژوهشگاه  (توسط مهندس رامزی ، معاون اداری مالی وپشتیبانی) از ایشان تجلیل کرد.
در لوح سپاس دکتر امیدخواه خطاب به دکترجلالی آمده است :

آزاده سرافراز دفاع مقدس
جناب آقای دکتر سید حسن جلالی
درود خداوند بر مردان دلیر، شورآفرینان عشق، مردانی مرد که در قهقهه مستانه ، عند ربهم یرزقونند و سلام بر تو آزاده بزرگوار که با رشادت و ایثارگری در چشمه ‌سار زلال رحمت الهی، زشتی‌ها و کژی‌ها را از روان خود پاک ساختی. در آستانه سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی، به پاس بزرگداشت حضورتان در جبهه‌های حق علیه باطل و مقاومت و پایداری از ارزش‌های اسلام و انقلاب اسلامی ایران، این روز عزیز را به شما تبریک عرض نموده ، از خداوند منان برای جنابعالی و خانواده محترمتان که همواره یار و یاورتان بوده اند آرزو ی سلامتی و توفیق را دارم.امید است باعنایت معبود بی همتا و پیروی از رهنمودهای مقام عظمای ولایت در راستای تحقق اهداف متعالی نظام مقدس اسلامی موفق و موید باشید.