تقدیر از فرهیختگان قزوین سرلوحه اقدامات مسئولان پارک علم و فناوری قزوین است

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ | ۱۱:۵۵ کد : ۸۰۷۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۴۴
سرپرست پارک علم و فناوری استان قزوین گفت : تقدیر از چهره‌های فرهیخته و ماندگار استان قزوین سرلوحه اقدامات مسئولان پارک علم و فناوری است. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترگرجی مهلبانی در نشست مشترک ...
سرپرست پارک علم و فناوری استان قزوین گفت : تقدیر از چهره‌های فرهیخته و ماندگار استان قزوین سرلوحه اقدامات مسئولان پارک علم و فناوری است.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترگرجی مهلبانی در نشست مشترک نماینده ولی فقیه با مدیران و کارکنان واحدهای فناور مستقر درپارک علم و فناوری استان قزوین، گفت: تقدیر از چهره‌های فرهیخته و ماندگار استان قزوین سرلوحه اقدامات مسئولان پارک علم و فناوری است که افتتاح مجموعه کارگاهی و آزمایشگاهی به نام استاد محمد معروف مشاط یکی از این اقدامات، محسوب می‌شود.
وی افزود: انتظار می‌رود با نام گذاری ساختمان‌های مختلف در محیط‌هایی مانند پارک علم و فناوری به نام فرهیختگان و چهره‌های ماندگار استان قزوین، ضمن اینکه زمینه خوبی را برای قدردانی از زحمات و خدمات آنها ر فراهم می‌کند، موجب پرورش چنین فرهیختگانی در نسل‌های آینده شود.
دکترگرجی مهلبانی ادامه داد: با تقدیر و سپاسگذاری از خدمات ارزنده افرادی مانند استاد محمد معروف مشاط، علاوه براینکه فرهیختگان در یاد و خاطره مردم به خصوص گروه‌های سنی جوان‌تر ماندگار می‌شوند، ترویج فرهنگ قدردانی در جامعه را نیز به دنبال دارد.
وی دربخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: پارک علم و فناوری استان قزوین عرصه مناسبی برای سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی نیکوکاران و فعالان بخش خصوصی درعرصه‌های عمرانی، فناوری و دانش‌بنیان محسوب می‌شود چراکه با ارتقای کمی و کیفی خدمات قابل ارائه به واحدهای فناور می‌توان ضمن توسعه توان اقتصادی، زمینه رشد و پویایی جمهوری اسلامی ایران را فراهم کرده و روند تحقق اقتصاد مقاومتی که مد نظر رهبر معظم انقلاب است را ایجاد کرد.
سرپرست پارک علم و فناوری استان قزوین کاهش بیکاری و بهبود وضعیت اشتغال را یکی دیگر از مزایای توجه به پارک علم و فناوری دانست و عنوان کرد: نیروهای محقق و تحصیل کرده جوان در حوزه‌های مختلف پارک علم و فناوری فعالیت می‌کنند که حضور سرمایه‌گذاران، نقش گسترده‌ای در سرعت بخشیدن به برنامه‌های آنها دارد.