تقدیر از جانبازان و ایثارگران دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری به مناسبت روز جانباز و سالروز فتح خرمشهر

۰۶ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۲:۳۰ کد : ۸۰۶۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۹۹
به مناسبت سالروز حماسه فتح خرمشهر و روز جانباز، مراسم بزرگداشت و تجلیل از جانبازان و ایثارگران دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری با حضور هیئت رئیسه و مسئول نهادمقام معظم رهبری این دانشگاه برگزار...
به مناسبت سالروز حماسه فتح خرمشهر و روز جانباز، مراسم بزرگداشت و تجلیل از جانبازان و ایثارگران دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری با حضور هیئت رئیسه و مسئول نهادمقام معظم رهبری این دانشگاه برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، حجت الاسلام یزدانی مسئول نهادمقام معظم رهبری دردانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری دراین مراسم ضمن تبریک حماسه آزادسازی خرمشهر  و اعیاد شعبانیه با بیان اینکه جانبازان،  ایثارگران و آزادگان یادگاران هشت سال دفاع مقدس و اسوه های واقعی جهاد، ایثار و فداکاری هستند، گفت: انتقال پیام ایثار و شهادت، ولایتمداری، درسطح جامعه ازدیگر وظایف شما بزرگواران است که باید به بهترین شیوه درجامعه و دانشگاه پیاده شود تا همگان از شما الگو برداری کنند.
درادامه دکتربهمنیار رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری با تاکید براینکه انقلاب اسلامی ایران، انقلاب ارزشی، اعتقادی و معنوی است، گفت: روز جانباز برای تجلیل این عزیزان است اما توجه به فرهنگ جانبازی و ایثارگری نباید محدود به یک روز باشد و همه باید از این دستاوردهای انقلاب پاسداری کرده و شان و منزلت این سرمایه ها را حفظ کنند.
وی درادامه با بیان اینکه دراین دانشگاه درحد توان توجه ویژه به مسایل و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت می شود، افزود: دانشگاه ها  مکان  مناسبی برای ترویج فرهنگ ایثار، مقاومت و شهادت و حفظ ارزش های انقلاب می باشد، که دراین خصوص باید توجه بیشتر و تلاش بیشتری داشته باشیم.
گفتنی است درادامه چند تن از جانبازان این دانشگاه در‌خصوص مسائل و موضوعات مرتبط با جانبازان به ارائه نظرات خود پرداختند و در پایان این مراسم با اهدای لوحی از ایثارگری‌های عزیزان جانباز تقدیر شد.