تقدیر معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم از فعالیت‌های دفتر حقوقی دانشگاه شهرکرد

۱۹ اسفند ۱۳۹۳ | ۱۵:۰۱ کد : ۸۰۵۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۹۸
دکتر سعدا... نصیری معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم تحقیقات و فناوری از فعالیت‌های دفتر حقوقی دانشگاه شهرکرد تقدیر کرد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه وزارت علوم، دکتر سعدا... نصیری معاون حقوقی و امو...
دکتر سعدا... نصیری معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم تحقیقات و فناوری از فعالیت‌های دفتر حقوقی دانشگاه شهرکرد تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه وزارت علوم، دکتر سعدا... نصیری معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم تحقیقات و فناوری با ارسال نامه‌ای به دکتر شامحمدی سرپرست دانشگاه شهرکرد، از خدمات ارزنده‌ اداره‌ حقوقی دانشگاه شهرکرد و گام‌های موثر آن در راستای حفظ حقوق و ارتقای سطح خدمات به دانشگاهیان تقدیر و تشکر کرد.
گفتنی است دکتر نصیری در این نامه تعامل مفید و سازنده‌ با دفتر حقوقی وزارت علوم تحقیقات و فناوری در زمینه‌های مختلف، پیگیری پرونده‌های دانشجویان مستنکف، وصول مطالبات، حضور در محاکم قضایی، اجرای ثبت و پیگیری‌های سازنده در موارد مختلف توسط اداره‌ی حقوقی دانشگاه شهرکرد را از جمله اقدامات مورد تقدیر دکتر شامحمدی سرپرست دانشگاه شهرکرد و مدیر و کارکنان اداره‌ حقوقی این دانشگاه برشمرده است.