تقدیر استاندار چهارمحال و بختیاری از دانشگاه شهرکرد و کمیته‌های برگزاری همایش تدبیر در توسعه استان

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ | ۱۲:۴۸ کد : ۸۰۵۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۶۸
استاندار چهارمحال و بختیاری از دانشگاه شهرکردو کمیته‌های برگزاری همایش ملی تدبیر در توسعه استان و دستگاه‌های اجرایی همکار همایش قدردانی کرد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، قاسم سلیمانی استاندار چهارم...
استاندار چهارمحال و بختیاری از دانشگاه شهرکردو کمیته‌های برگزاری همایش ملی تدبیر در توسعه استان و دستگاه‌های اجرایی همکار همایش قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، قاسم سلیمانی استاندار چهارمحال و بختیاری، در نشستی که با حضور جمعی از اعضای کمیته‌های برگزار همایش ملی تدبیر در توسعه چهارمحال و بختیاری تشکیل شد، برگزاری این همایش را مثبت برشمرد و از همه دست‌اندرکاران همایش قدردانی کرد.
استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به حضور دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و تعدادی از معاونان وزرا در این همایش و سطح بالای علمی و اجرایی آن گفت: نتایج این همایش به صورت عام در برنامه ششم توسعه کشور و به صورت خاص در برنامه‌ریزی‌های استان موثر خواهد بود و مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
دکتر شامحمدی سرپرست دانشگاه شهرکرد گفت: هماهنگی بی‌نظیر دستگاه‌های اجرایی استان در برگزاری همایش یکی از عوامل موفقیت آن بود.
دکتر شامحمدی با ارائه گزارشی از روند برگزاری همایش افزود: برگزاری موفق این همایش حاصل هم‌دلی و همزبانی همه اقشار در استان بود.