تفاهم نامه همکاری میان مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور و دانشگاه علوم اقتصادی

۲۷ اسفند ۱۳۹۳ | ۰۹:۰۳ کد : ۷۹۹۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۱۱۲
به منظور ایجاد هم افزایی و بهره برداری ازتوانمندی های مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور و دانشگاه علوم اقتصادی ،تفاهم نامه همکاری بین این مرکز و دانشگاه علوم اقتصادی منعقد شد. به گزارش روابط عم...
   به منظور ایجاد هم افزایی و بهره برداری ازتوانمندی های مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور و دانشگاه علوم اقتصادی ،تفاهم نامه همکاری بین این مرکز و دانشگاه علوم اقتصادی منعقد شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، هدف از انعقاد این تفاهم نامه توسعه همکاری های مشترک ، منظم و مستمر در زمینه های پژوهشی آموزشی و مشاوره ای با در نظر گرفتن کلیه امکانات طرفین اعم از علمی ، فنی ، نیروی انسانی ، تجربه و تخصص جهت تأمین هر گونه خدمات پژوهشی ، آموزشی و مشاوره ای در راستای مأموریت های ترسیم شده مرکز تحقیقات و دانشگاه است .
برخی از زمینه های همکاری و تعهدات مشترک این مرکز و دانشگاه علوم اقتصادی را مواردی همچون : همکاری در انجام پروژه های تحقیقاتی مشترک به خصوص در زمینه پروژه های کلان ، همکاری در خصوص تألیف،انتشارکتب و نشریات علمی و کاربردی ، فراهم کردن زمینه انجام طرح های مطالعاتی،تحقیقاتی،نظارتی،مشاوره ای و پروژهای کاربردی ، انتشار مقالات علمی حاصل از نتایج پروژه های تحقیقاتی مشترک  و دعوت از متخصصین برای حضور در سمینارهای علمی،دوره های آموزشی فناوری و نظایر آن تشکیل میدهد .