تفاهم نامه همکاری مابین پژوهشگاه مواد و انرژی و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان منعقد شد

۲۹ مهر ۱۳۹۴ | ۱۴:۰۲ کد : ۷۹۸۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۰۵
تفاهم نامه همکاری مابین پژوهشگاه مواد و انرژی و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان منعقد شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این تفاهم نامه در راستای تقویت هر چه بیشتر تعاملات فی مابین و همکاری‌ه ...
تفاهم نامه همکاری مابین پژوهشگاه مواد و انرژی و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان منعقد شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این تفاهم نامه در راستای تقویت هر چه بیشتر تعاملات فی مابین و همکاری‌های علمی و تحقیقات مشترک جهت نیل به اهداف سیاست های اقتصاد مقاومتی مورد تایید دولت و لزوم توجه به همکاری فی مابین دستگاه های دولتی و شرکت های دانش بنیان موسسات تحقیقاتی، به امضای دکتر سید محمدمهدی هادوی رئیس این پژوهشگاه و مهندس بهروز اسودی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان رسید.
بر پایه این گزارش، کمک به معاون و صنایع معدنی استان سمنان، بررسی مشکلات زیست محیطی صنایع و معادن استان، بهینه سازی فرایندهای تولید کارخانجات جهت صرفه جویی در مصرف انرژی، برگزاری کنفرانس و همایش های مشترک آموزشی و پژوهشی و استفاده اعضای هیئت علمی پژوهشگاه در داوری طرح ها و پروژه های کلان و نیمه کلان استان در حوزه های مواد، انرژی و محیط زیست از محورهای  تعیین شده در این تفاهم نامه است.
همچنین، تهیه مکان استقرار برای اساتید و کارکنان نمایندگی پژوهشگاه در استان، هماهنگی به منظور تعاملات فی مابین پژوهشگاه و دستگاه های اجرایی استان، از دیگر موضوعات همکاری در این تفاهم نامه می باشد.
گفتنی است مدت اعتبار این تفاهم نامه که در 6 ماده و 2 نسخه تنظیم شده است، ازتاریخ امضا دو سال می باشد.