تفاهم نامه همکاری صندوق حمایت از پژوهشگران با دانشگاه گیلان منعقد شد

۱۴ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۲:۱۷ کد : ۷۹۸۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۹۱
تفاهم نامه همکاری صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور و دانشگاه گیلان، با حضور محققان و اعضای هیئت علمی این دانشگاه ، به امضای روسای صندوق و دانشگاه گیلان رسید.   به گزارش روابط عمومی وز...
تفاهم نامه همکاری صندوق حمایت از پژوهشگران با دانشگاه گیلان منعقد شد
تفاهم نامه همکاری صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور و دانشگاه گیلان، با حضور محققان و اعضای هیئت علمی این دانشگاه ، به امضای روسای صندوق و دانشگاه گیلان رسید.
   به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر  نصرت الله ضرغام رئیس صندوق حمایت از پژوهشگران در سفر به استان گیلان و دیدار با هیئت رئیسه ، اساتید و پژوهشگران دانشگاه گیلان ، درقالب امضای تفاهم نامه با دکتر احمد رضی رئیس دانشگاه گیلان ، همکاری در زمینه اجرای 25 طرح تحقیقاتی پسا دکتری در راستای سیاست ها و اولویت های تحقیقاتی دانشگاه کیلان و صندوق را اعلام کرد.
   این گزارش همچنین حاکیست ، ایجاد لینک پورتال های دو مجموعه برای آگاهی از کارهای تحقیقات انجام شده و در دست انجام ، از دیگر همکاری های قید شده در این تفاهم نامه است.
   مدت اعتبار این تفاهم نامه ، پنج سال از تاریخ امضا ذکر شده  که در صورت نیاز و توافق کتبی طرفین ، قابل تمدید می باشد.
   طبق آنچه که در این تفاهم نامه ذکر شده است، صندوق حمایت از پژوهشگران به منظور شناسایی، برقراری ارتباط و حمایت از قشر توانمند پژوهشگر و فناور کشور، و دانشگاه گیلان نیز به منظور استفاده از مشارکت و همکاری های علمی آنان در زمینه اجرای سیاست های خود، اقدام به انعقاد این تفاهم نامه کرده اند.
گفتنی است، پیش از امضای این تفاهم نامه ، دکتر ضرغام در نشست با هیئت رئیسه و اعضای هیئت علمی دانشگاه گیلان، ضمن تشریح امکانات و خدمات صندوق حمایت از پژوهشگران ، چگونگی بهره مندی پژوهشگران از این امکانات را برای آنان توضیح داد و به پرسش های اساتید در همین ارتباط پاسخ گفت.