تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه هنر اسلامی تبریز و شهرداری تبریز امضا شد

۳۰ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۶:۱۰ کد : ۷۹۵۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۳۲۶
تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه هنر اسلامی تبریز و شهرداری کلانشهر تبریز در محل پردیس دانشگاه هنر اسلامی تبریز امضا شد .به گزارش روابط عمومی  وزارت علوم، با امضای این تفاهم ، همکاری و تشریک مساعی ب...
تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه هنر اسلامی تبریز و شهرداری تبریز امضا شد
تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه هنر اسلامی تبریز و شهرداری کلانشهر تبریز در محل پردیس دانشگاه هنر اسلامی تبریز امضا شد .
به گزارش روابط عمومی  وزارت علوم، با امضای این تفاهم ، همکاری و تشریک مساعی بین کلیه واحدهای آموزشی و پژوهشی دانشگاه هنر اسلامی تبریز با گردونه مدیریت و تحقیق و توسعه شهرداری تبریز اجرایی می شود.
دکتر محمد علی کی نژاد رئیس دانشگاه هنر اسلامی تبریز، همکاری مشترک در زمینه مطالعات و پژوهش های شهرسازی ، معماری ، طراحی شهری و زیبا سازی شهری و گردشگری را از اهم موضوعات این تفاهم نامه خواند .
وی برگزاری کارگاه های آموزشی ، همایش ، نمایشگاه های مشترک و سمینارهای علمی و بین المللی و تجاری سازی طرح های تحقیقاتی را از دیگر مفاد این تفاهم نامه خواند.
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به خدمات شهرداری تبریز و دانشگاه هنر اسلامی به زدودن غبار از چهره خانه های قدیمی تبریز و دمیدن شور و نشاط  به کالبد این بناها همکاری مشترک آموزشی ، اجرای دوره های کارورزی دانشجویان این دانشگاه در شهرداری و همکاری در زمینه فناوری اطلاعات را از دیگر زمینه های این تفاهم نامه بیان کرد .
شهردار تبریز نیز از عزم این شهرداری برای پیوند حرکت‌های اجرایی و پژوهشی خبر داد و گفت: به این منظور، شهرداری تبریز، در یک سال اخیر، تفاهم‌نامه‌های تخصصی متعددی با دانشگاه‌های معتبر کشور منعقد کرده است.
نجفی افزود : حرکت‌های اجرایی در حوزه‌های مختلف مدیریت شهری از قبیل شهرسازی، معماری، زیباسازی و محیط زیست شهری، تنها زمانی ماندگار و تاثیرگذار خواهد بود که از پشتوانه مطالعاتی و پژوهشی لازم برخوردار باشد.
وی با اشاره به نیاز شهرداری تبریز به الگوهای دانش بنیان در هنگام اجرایی نمودن پروژه ها متذکر شد : مرکز پژوهش‌های شهرداری تبریز، ماموریت‌های ویژه ای را عهده‌دار شده و تمام تلاش خود را برای منطبق‌ساختن اقدامات مختلف حوزه مدیریت شهری با الگوهای علمی پیگیری می‌کند.