تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه امیرالمومنین (ع)و دانشگاه شهید چمران اهواز

۲۵ تیر ۱۳۹۳ | ۱۲:۵۳ کد : ۷۹۴۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۰۴
تفاهم نامه همکاری آموزشی و پژوهشی میان دانشگاه امیرالمومنین (ع)و دانشگاه شهید چمران اهواز، با حضور آیت الله موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و رئیس دانشگاه امیر المومنین در محل دانشگاه...
تفاهم نامه همکاری آموزشی و پژوهشی میان دانشگاه امیرالمومنین (ع)و دانشگاه شهید چمران اهواز، با حضور آیت الله موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و رئیس دانشگاه امیر المومنین در محل دانشگاه شهید چمران اهواز به امضا رسید .
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این مراسم دکترمحمد رعایایی سرپرست دانشگاه شهید چمران گزارشی از وضعیت رشته های تحصیلی و برنامه های آینده دانشگاه را بیان کرد و خواستار توجه بیشتر مسئولان استان به این دانشگاه و اهتمام به حقوق و جایگاه واقعی آن شد.
درادامه آیت الله موسوی جزایری رئیس دانشگاه امیرالمومنین (ع)، با تاکید برنقش دانشگاه در تربیت و آموزش جوانان و هدایت آنان در خدمتگزاری به جامعه و بیان پیشینه ای از دانشگاه شهید چمران و نقش محوری آن درتوسعه استان خوزستان، آمادگی خود را برای هر گونه همکاری و دفاع از حقوق دانشگاه اعلام کرد.
گفتنی است در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین سید محسن شفیعی رئیس دفاتر استانی نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های خوزستان و جمعی از مسئولان دانشگاه های شهیدچمران و امیرالمومنین(ع) نیز حضور داشتند .