تعمیر و تجهیز بلوک های خوابگاهی متروکه در دانشگاه خوارزمی

۲۸ مرداد ۱۳۹۳ | ۱۴:۴۰ کد : ۷۹۱۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۶۲
دکتر میرهادی حسینی معاون پشتیبانی و برنامه ریزی دانشگاه خوارزمی از تعمیر و تجهیز بلوک های خوابگاهی متروکه در دانشگاه به فضای خوابگاهی برای سال تحصیلی جدید خبر داد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، ...
دکتر میرهادی حسینی معاون پشتیبانی و برنامه ریزی دانشگاه خوارزمی از تعمیر و تجهیز بلوک های خوابگاهی متروکه در دانشگاه به فضای خوابگاهی برای سال تحصیلی جدید خبر داد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر حسینی در خصوص پیشینه و وضعیت واحدهای دانشگاهی گفت: ساختمانهای پردیس کرج دانشگاه با سابقه سی ساله، حدود 60 درصد فضاهای موجود طی سالهای گذشته تعمیرات اساسی صورت نگرفته بود و بر اساس سیاست های کاری سال جاری را در برنامه های دانشگاه سال تعمیرات، نگهداری و بهسازی اعلام کردیم تا به وضعیت فضاهای فرسوده به خصوص خوابگاه های دانشجویی رسیدگی شود.
وی افزود: متاسفانه بخشی از بلوک های خوابگاهی به دلیل فرسودگی بسیار و عدم وجود اعتبار برای بازسازی متروکه شده بود که خوشبختانه با اتمام زمان امتحانات و خالی شدن خوابگاه ها در حال حاضر با انعقاد 28 قرار داد تعمیراتی امور بازسازی در حال انجام است.
معاون پشتیبانی و برنامه ریزی دانشگاه خوارزمی با بیان اینکه در مجموع برای بازسازی فضاهای فرسوده سه میلیارد و 400 میلیون تومان اعتبار صرف خواهد شد، تصریح کرد: تمامی تلاش خود را خواهیم کرد تا پیش از آغاز سال تحصیلی جدید فضاهای فرسوده با کیفیتی مطلوب در اختیار دانشجویان قرار گیرد.
دکتر حسینی تاکید کرد: در برنامه های بازسازی فضاهای دانشگاه برای بناهایی برنامه ریزی شده است تا در زمان مقرر و با کیفیت مطلوب بتواند در اختیار دانشجویان قرار گیرد و به دلیل محدودیت زمانی در تابستان انجام برخی امور به تابستان سال آینده موکول خواهد شد.
وی در پایان با اشاره به برنامه های دانشگاه در هفته دولت نیز گفت: مهمترین برنامه دانشگاه خوارزمی در هفته دولت برگزاری جشنواره شهید رجایی خواهد بود که روند اجرای آن در حال انجام است.