تشکیل سومین کمیته شورای راهبردی کسب و کار و تولید محتوی در حوزه ICT در پارک علم و فناوری مازندران

۲۲ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۲:۳۳ کد : ۷۸۶۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۶۶
رئیس پارک علم و فناوری مازندران در سومین کمیته شورای راهبردی کسب، کار و تولید محتوی در حوزه ICT  که در پارک علم و فناوری مازندران برگزار شد٬ گفت: تاکنون شورای راهبردی کسب، کار و تولید محتوی ICT ب...
تشکیل سومین کمیته شورای راهبردی کسب و کار و تولید محتوی در حوزه ICT در پارک علم و فناوری مازندران
رئیس پارک علم و فناوری مازندران در سومین کمیته شورای راهبردی کسب، کار و تولید محتوی در حوزه ICT  که در پارک علم و فناوری مازندران برگزار شد٬ گفت: تاکنون شورای راهبردی کسب، کار و تولید محتوی ICT با دو کمیته علمی، فنی در استان مشغول فعالیت بود .
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، علی معتمدزادگان ادامه داد : با توجه به ماهیت فعالیت مراکز رشد و پارک علم و فناوری که شتاب دهی به اجرای ایده و طرح های نخبگان و صاحبان ایده است، برای تسریع در طرح های ICT، این کمیته پارک علم و فناوری مازندران واگذار شد .
رئیس پارک علم و فناوری مازندران ادامه داد: این مجموعه سعی دارد تا با حمایت از طرح ها و ایده های که در حوزه ICT ارائه می شود و معرفی به سرمایه گذاران، اجرای آنها را تسریع کند.
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات مازندران نیز دراین نشست از سرمایه گذاری شرکت های خصوصی کشور در زمینه ارتباطات و فناوری اطاعات در این استان خبرداد .
یدالله طهماسبی ادامه داد : با توجه به فراهم بودن زیر ساخت های لازم و نیروی انسانی در مازندران، شرکت های خصوصی در حوزه IT و ICT ابراز علاقه برای سرمایه گذاری در استان کردند .
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات مازندران از ضریب نفوذ بالای اینترنت، وجود نیروی انسانی تحصیل کرده را به عنوان ظرفیت و زیر ساخت های موجود مازندران در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات دانست و ادامه داد : با حرکت های شتاب دهنده می بایست از این فرصت ها استفاده کرد.
وی با اشاره به تشکیل سومین کمیته شورای راهبردی کسب، کار و تولید محتوی ict مازندران گفت : این کمیته شتاب دهنده برای تسریع فعالیت نخبگان و صاحبان ایده می باشد.
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات مازندران ادامه داد: این کمیته بدنبال استفاده از ظرفیت دانشگاه ها و مراکز علمی برای اجرای پروژه های حوزه IT و ICT است