تشریح سامانه ارزیابی فناوری ایران (TRL) درپارک علم و فناوری گیلان

۱۹ مهر ۱۳۹۵ | ۱۲:۳۵ کد : ۷۸۴۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۸۰۹
جلسه تشریح سامانه اینترنتی ارزیابی فناوری ایران (TRL)، برای کارشناسان ستاد برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار در پارک علم و فناوری گیلان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، ا...
جلسه تشریح سامانه اینترنتی ارزیابی فناوری ایران (TRL)، برای کارشناسان ستاد برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار در پارک علم و فناوری گیلان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این سامانه، جهت دریافت اطلاعات ایده ها، طرح ها و دستاوردهایی که در نمایشگاه هفته پژوهش، فناوری و فن بازار طراحی و راه اندازی شده و بعد از فراخوانی از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در وبگاه http://irantechhub.ir  بارگذاری و راه اندازی شده است.
کلیه صاحبان ایده و طرح ، پژوهشگران، محققان و کارآفرینانی که تمایل به حضور درهفدهمین نمایشگاه هفته پژوهش را دارند می بایستی از طریق این سامانه اقدام به معرفی طرح و ایده و دستاورد خود کنند.
همچنین این جلسه باحضور دکترمجید متقی طلب رئیس پارک علم وفناروری گیلان و همکاران و کارشناسان ستاد برگزاری هفته پژوهش برگزارشد.
دکترمتقی طلب به عنوان رئیس دبیرخانه برگزاری هفدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار درخصوص برنامه های این ستاد و چگونگی انجام امور، مطالبی را بیان کرد و گفت: امسال با توجه به تجارب سال گذشته، برای مدیریت ورود اطلاعات و راهنمایی‌های لازم برای افرادی که به این سامانه مراجعه می کنند ، باید آمادگی لازم را داشته باشیم.
درادامه مهندس سمیعی درخصوص مراحل ثبت نام در سامانه ارزیابی فناوری ایران توضیح لازم را بیان کرد و به پرسش های کارشناسان در خصوص چگونگی انجام این مراحل پاسخ داد.

( ۱ )