تسهیلات دانشگاه شهید باهنر کرمان برای دارندگان رتبه های برترکنکور اعلام شد

۲۸ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۵:۵۹ کد : ۷۸۲۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۰۳
رئیس دانشگاه شهید باهنر کرمان گفت: برای داوطلبان دارای رتبه های برتر کنکور 95 که این دانشگاه را برای تحصیل انتخاب کنند، تسهیلات ویژه ای در نظر گرفته شده است.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر طاهر؛...
تسهیلات دانشگاه شهید باهنر کرمان برای دارندگان رتبه های برترکنکور اعلام شد
رئیس دانشگاه شهید باهنر کرمان گفت: برای داوطلبان دارای رتبه های برتر کنکور 95 که این دانشگاه را برای تحصیل انتخاب کنند، تسهیلات ویژه ای در نظر گرفته شده است.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر طاهر؛ در سخنانی گفت: به استناد بند1صورت جلسه مورخ 2اسفندماه 94 هیئت رئیسه دانشگاه شهید باهنر، به منظور ترغیب و تشویق دانش آموزان و داوطلبان برتر جدیدالورود این دانشگاه، مقرر شد سال تحصیلی جدید، شرایط رفاهی برای دانشجویان جدیدالورود را همچون دریافت غذا از سلف دانشجویی و استفاده از خوابگاه دانشجویی بصورت رایگان، دریافت مبالغ ریالی معادل قیمت یک لپ تاپ فراهم شود. این امکانات برای دانشجویان غیر هنر و غیر حقوق با رتبه کل 3 رقمی و برای دانشجویان حقوق و هنر با رتبه کل 2 رقمی در نظر گرفته شده است.
دکتر طاهر در پایان افزود: امیدواریم با ارائه تسهیلات و مشوق ها بتوانیم در جذب داوطلبان برتر و نخبه آزمون سراسری گام های مهمی برداریم.