تجلیل از کارکنان بازنشسته، کارمندان نمونه و فرزندان ممتاز اساتید و کارکنان دانشگاه شهرکرد

۳۰ مهر ۱۳۹۳ | ۱۳:۴۴ کد : ۷۷۲۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۸۸
هم زمان با روز خانواده و تکریم بازنشستگان در مراسمی با حضورسرپرست و مسئولان دانشگاه شهرکرد از کارکنان بازنشسته این دانشگاه و فرزندان ممتاز ، در رده های مختلف تحصیلی تجلیل شد. به گزارش روابط عمومی...
هم زمان با روز خانواده و تکریم بازنشستگان در مراسمی با حضورسرپرست و مسئولان دانشگاه شهرکرد از کارکنان بازنشسته این دانشگاه  و فرزندان ممتاز ، در رده های مختلف تحصیلی تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این مراسم دکتر شامحمدی سرپرست دانشگاه شهرکرد روز خانواده و تکریم بازنشستگان را به همه‌ دانشگاهیان تبریک گفت و ضمن تقدیر از سال‌ها خدمت بی‌شائبه‌ بازنشستگان دانشگاه برای ایشان آرزوی سلامتی و توفیق کرد .
سرپرست دانشگاه شهرکرد کارکنان دانشگاه را به منزله‌ ستون فقرات دانشگاه معرفی کرد و افزود: دستیابی به اهداف پژوهشی و آموزشی دانشگاه زمانی میسر می‌شود که جایگاه و شأن کارکنان حفظ شود و آرامش خاطر و نشاط در محیط کار حاکم شود .
دکتر شامحمدی تصریح کرد :هدف دانشگاه شهرکرد دستیابی به بالاترین سطوح علمی است و این مهم در سایه‌ تکریم کارکنان دانشگاه به عنوان خادمین ملت اسلامی و انقلاب محقق خواهد شد.
گفتنی است در بخش پایانی برنامه فرزندان ممتاز اساتید و کارکنان، در رده‌های مختلف تحصیلی با اهدای لوح و هدیه مورد تشویق قرار گرفتند.