تجدید میثاق کارکنان دانشگاه حکیم سبزواری با آرمان های والای شهدا

۲۴ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۲:۰۸ کد : ۷۷۲۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۶۹
مسئولان و جمعی از کارکنان دانشگاه حکیم سبزواری با حضور و اهدای گل بر مزار شهید غلامرضا دولت آبادی ،با آرمان های بلند شهدای پر افتخار هشت سال دفاع مقدس تجدید بیعت کرد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، ...
تجدید میثاق کارکنان دانشگاه حکیم سبزواری با آرمان های والای شهدا
مسئولان و جمعی از کارکنان دانشگاه حکیم سبزواری با حضور و اهدای گل بر مزار شهید غلامرضا دولت آبادی ،با آرمان های بلند شهدای پر افتخار هشت سال دفاع مقدس تجدید بیعت کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این مراسم که به مناسبت مصادف شدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با سالروز شهادت این شهید والامقام برگزار شد، رئیس، مسئولان و جمعی از کارکنان دانشگاه حکیم سبزواری با حضور بر مزار این شهید در روستای دولت آباد سبزوار، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره آزاد مردان هشت سال جنگ و حماسه با آرمان های بلند انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

حضور دانشگاهیان دانشگاه حکیم سبزواری در راهپیمایی 22 بهمن
جامعه دانشگاهی و دانشجویان دانشگاه حکیم سبزواری به همراه مردم همیشه در صحنه سبزوار در مراسم ۲۲ بهمن شرکت کردند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در حاشیه این مراسم رئیس دانشگاه حکیم سبزواری گفت: “انقلاب اسلامی ایران طلیعه حرکت انبیا برای استقرار نظامی الهی و اسلامی است”
دکترجواد حدادنیا افزود: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن در حقیقت نماد همبستگی و اتحاد در دفاع ار ارزش های اسلامی و انقلاب است.
وی گفت: بی شک این حضور پرشور و همراهی مردمی سبب دل گرمی کارگزاران دولت و نظام و سبب سستی و شکست دشمن می شود.
وی عنوان کرد: حضورجامعه دانشگاهی به خصوص دانشگاه حکیم سبزواری در این مراسم در حقیقت به منظور تجدید عهد و بیعت با آرمان های بلند معمارکبیر انقلاب و رهبر فرزانه ایران اسلامی است.