تبریک کمیته ملی المپیک به موفقیت کاروان دانشجویان درمسابقات جهانی

۲۴ تیر ۱۳۹۴ | ۱۱:۴۰ کد : ۷۶۹۰ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۷۱۹
کمیته ملی المپیک درپیامی موفقیت کاروان اعزامی به بیست و هشتمین دوره رقابت‌های جهانی دانشجویان "یونیور سیاد" را به دانشجویان و مسئولان ورزش دانشجویی تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، درمتن پیا...
تبریک کمیته ملی المپیک به موفقیت کاروان دانشجویان درمسابقات جهانی
کمیته ملی المپیک درپیامی موفقیت کاروان اعزامی به بیست و هشتمین دوره رقابت‌های جهانی دانشجویان "یونیور سیاد" را به دانشجویان و مسئولان ورزش دانشجویی تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، درمتن پیام تبریک کمیته ملی المپیک برای کاروان دانشجویان ایران که دربیست و هشتمین دوره بازی های یونیورسیاد با کسب 7 مدال طلا، 2 نقره و 6 برنز و در مجموع 15 مدال و عنوان نهمی به کار خود خاتمه داد، آمده است:
موفقیت کاروان ورزشی اعزامی دانشجویان به رقابت های جهانی یونیورسیاد گوانگجو کره جنوبی که با کسب 15 مدال رنگارنگ همراه بوده است را به مسئولین این فدراسیون، کادر فنی، ورزشکاران، جامعه دانشگاهی، جامعه ورزش و مردم عزیز تبریک گفته و بی شک موفقیت نمایندگان کشورمان درمیان 144 کشور شرکت کننده جهان در این رقابت ها ارزشمند بوده و جای تقدیر و تشکر دارد.
بدون تردید دانشجویان ورزشکار قهرمان امروز مدیران، مربیان، داوران و اساتید فردای جامعه فرهیخته ورزش کشور را تشکیل می دهند و امید است در آینده ای نزدیک شاهد رشد هر چه بیشتر ورزش کشورمان درعرصه جهانی با حضور شما دانش آموختگان عرصه علم و عمل در میادین جهانی باشیم.