تاکید رئیس دانشگاه فردوسی مشهد بر نقش پررنگ کارکنان در اداره دانشگاه

۲۸ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۵:۰۸ کد : ۷۶۶۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۱۸
دکتر کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد در مراسم تقدیر از کارکنان دانشگاه فردوسی مشهد اظهار داشت : کارکنان دانشگاه در اداره مطلوب دانشگاه نقش پر رنگ و ویژه ای دارند. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، م...
تاکید رئیس دانشگاه فردوسی مشهد بر نقش پررنگ کارکنان در اداره دانشگاه
دکتر کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد در مراسم تقدیر از کارکنان دانشگاه فردوسی مشهد اظهار داشت : کارکنان دانشگاه در اداره مطلوب دانشگاه نقش پر رنگ و ویژه ای دارند.
 به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، مراسم تقدیر از کارکنان منتخب دانشگاه فردوسی مشهد با حضور مسئولان و کارکنان دانشگاه فردوسی مشهد در تالار اجتماعات دکتر رحیمی زاده دانشکده علوم این دانشگاه برگزار شد.
رئیس دانشگاه فردوسی مشهد در این مراسم ضمن تبریک ایام عید سعید قربان و غدیر اظهار داشت: از نظر دانشگاه تمام کارکنان نمونه هستند چون در دانشگاه به عنوان یک خانواده و در یک فضای صمیمی مشغول به تلاش هستند.
دکتر کافی ادامه داد : دانشگاه فردوسی مشهد سه رکن دارد که عبارتند از اعضای هیئت علمی دانشجویان و کارکنان ، و این کارکنان دانشگاه هستند که با تلاش خود سهم عمده ای در موفقیت و یا عدم موفقیت دانشگاه ایفا می کنند.
وی اظهار داشت : دانشگاه فردوسی مشهد در حد توان خود برای رفاه کارکنانش تلاش کرده است و تلاش هم خواهد کرد و علی رغم اینکه تعدادی از همکاران و کارکنان دانشگاه بازنشسته شدند و استخدام جدیدی نداشتیم زحمات بیشتری بر عهده دیگر همکاران می باشد .
رئیس دانشگاه فردوسی مشهد ادامه داد : از کارکنان دانشگاه فردوسی مشهد تقاضامندم دانشگاه را خانه خود بدانند و برنامه محور باشند وبا تلاش خود سند راهبردی دانشگاه را تحقق بخشند.
دکتر کافی اظهار داشت: تمام تلاش مسئولان دانشگاه فردوسی مشهد بر اینست که صمیمیت در دانشگاه حاکم باشد و بر اساس صمیمیت و همدلی کارها را به پیش ببریم.
دکتر باباخانی معاون اداری و مالی دانشگاه فردوسی مشهد نیز در مراسم تقدیر از کارکنان منتخب دانشگاه در سخنان خود ضمن تبریک ایام عید قربان و غدیر اظهار داشت : دانشگاه فردوسی مشهد برای رفاه کارکنان تلاش های زیادی را انجام داده است
دکتر باباخانی اظهار داشت: خرید، تکمیل و راه اندازی مکانی در شمال کشور برای استفاده دانشگاهیان اقدام شده که حدودا 40 سوئیت در حال تکمیل است
معاون اداری و مالی دانشگاه اظهار داشت : با توجه به اینکه فاصله سرای استادان از پردیس دانشگاه زیاد بود دانشگاه فردوسی مشهد اقدام به ساخت مکانی برای اسکان استادان در داخل پردیس دانشگاه کرد همچنین با توجه به اینکه مهمانسرای دانشگاه با دانشگاه علوم پزشکی به صورت مشترک استفاده می شود دانشگاه فردوسی مشهد اقدام به ساخت مهمانسرایی در داخل پردیس دانشگاه کرد.
گفتنی است دکتر افخمی نماینده کارکنان دانشگاه فردوسی مشهد نیز در این مراسم در سخنانی ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر از مسئولان دانشگاه برای فراهم کردن زمینه های مناسب برای رشد کارکنان تشکر و دغدغه های کارکنان را نیز اعلام کرد.
در پایان این مراسم، با اهدای لوح تقدیر از کارکنان منتخب دانشگاه تقدیر شد