پیکر دو شهید گمنام در دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر تشییع می شود

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ | ۱۴:۲۰ کد : ۷۶۱۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۳۸
دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر میزبان پیکر پاک و مطهر دو شهید گمنام در روز پنجشنبه مورخ 24/2/94 خواهند بود.  به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر مسعود صدری نسب رئیس دانشگاه علوم و فنون ...
دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر میزبان پیکر پاک و مطهر دو شهید گمنام در روز پنجشنبه مورخ 24/2/94 خواهند بود. 
 به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر مسعود صدری نسب رئیس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر گفت :  شهدا مایه افتخار و سربلندی ایران اسلامی بوده و موفقیت‌های امروز ایران اسلامی مدیون خون شهدا است.
 وی افزود: پیکر این شهدا از عصر چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه وارد شهرستان شهید پرور خرمشهر می شود و ساعت هشت صبح پنج شنبه ۲۴ اردیبهشت با حضور دانشجویان، اساتید و مسوولین و مردم غیور خرمشهر از بلوار علی بن ابیطالب (ع) میدان پمپ بنزین به سمت دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر تشییع و در محوطه دانشگاه  تدفین می شوند.
دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر همزمان با سالروز شهادت امام موسی کاظم(ع)  دانشگاهیان میزبان دو شهید گمنام بوده و با در آغوش گرفتن پیکر این دو شهید ، در غم شهادت امام موسی کاظم(ع) به عزاداری خواهند پرداخت.
دانشجویان نیز در این مراسم با قرائت زیارت عاشورا پرداخته و بار دیگر با آرمان های شهیدان انقلاب اسلامی ، هشت سال دفاع مقدس و امام راحل تجدید پیمان کرده و بر دفاع از حریم ولایت و ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی تاکید خواهند نمود.
 گفتنی است ویژه برنامه استقبال از پیکر مطهر این دو شهید چهارشنبه شب بعد از اقامه نماز مغرب و عشاء در مسجد جامع خرمشهر برگزار خواهد شد.