پیام نوروزی رییس دانشگاه ارومیه

۱۱ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۳:۲۶ کد : ۷۵۶۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۶۷
دکتر رحیم حب نقی رییس دانشگاه ارومیه در پیامی فرا رسیدن سال نو و عید نوروز را تبریک گفت .به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در پیام دکتر حب نقی آمده است : ای دگرگون کننده دل ها ودیده ها ، ای پیاپی...
دکتر رحیم حب نقی رییس دانشگاه ارومیه در پیامی فرا رسیدن سال نو و عید نوروز را تبریک گفت .
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در پیام دکتر حب نقی آمده است : 
ای دگرگون کننده دل ها ودیده ها ، ای پیاپی آورنده روز ها وشب ها وای تحول افرین در نفس ها و حال ها، حال ما را به بهترین حال متحول گردان.
 سال گذشته را با رفع سوء تفاهمات و تعامل با جامعه جهانی آغاز کردیم و با مشارکت گسترده آحاد ملت در انتخاباتی سرنوشت ساز به پایان رساندیم و امسال را با تاکید بر اهمیت اقتصاد در شئون جامعه و اقتصاد مقاومتی آغاز می نماییم. دانشگاه ها، مراکز علمی و تحقیقاتی در تحقق اقتصاد مقاومتی و تکیه بر توانایی های درون زاد نقش اساسی دارند. با توجه به انتظار و تاکید رهبری معظم به "اقدام وعمل" انتظار میرود که تمام آحاد دانشگاهی کمر همت بسته و آستین بالا زنند. وظیفه دانشگاهیان  در تحقق شعار سال، استفاده بهینه از منابع و جلوگیری از تمام مظاهر اسراف و نیز پژوهش و ودرگیر شدن دانش پژوهان  در مشکلات مبتلا به  صنعت ، اقتصاد ، کشاورزی و کلیه شئون جامعه و ارائه راه حل های عالمانه برای حل این مشکلات و آموزش آنها به دانشجویان و تربیت فارغ التحصیلان کار آفرین می باشد. 
امید است در سال جدید به همت دانش پژوهان، استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه ارومیه بتوانند رسالت خود را در توسعه و شکوفایی اقتصاد ملی به سرانجام مطلوبی برساند.
در پایان ضمن تبریک مجدد سال 1395 هجری شمسی، خویشتن و مسئولان دانشگاه را متعهد به فراهم نمودن محیطی پر نشاط، دین مدار، صداقت محور و شایسته سالار در دانشگاه می نماید.
شکر آن را که دگر بار رسیدی به بهار             بیخ نیکی بنشان و ره تحقیق بجوی 
مبارک باد نوروز بر یکایک دانشگاهیان عزیز
مبارک باد سال نو که آغازش با رستاخیز  طبیعت و شکوفه و رویش و سبزه همراه است.